Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Miras etkinliği.

Miras

  • Tarih:13 Ocak Pazar
  • Yer:Dorock XL Beşiktaş
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Miras

Miras Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Miras Etkinliğini Twitter'da paylaş!Miras Etkinliğini Google+'da paylaş!Miras Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Miras Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Miras Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Miras etkinliği.

13 Ocak 2019/Pazar 21:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Kurulduğu günden beri başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin farklı mekanlarında ve etkinliklerinde sahne almaya devam eden Miras, Dorock XL Beşiktaş sahnesinde..

."Miras 2015 yılı sonlarında "Lead Gitarda Batuhan Birkan", "Davulda Salih Arda   Öztürk" ve "Bass Gitarda  Levent Laçin" tarafından kuruldu. 2016 yılı ortalarında "Vokal  ve Ritim Gitarda Engin İsmail Kuru" ile yollarını birleştirerek bugünkü halini almıştır.Her biri gençlik yıllarından bu zamana kadar ortalama 15 seneyi aşkın süredir farklı gruplarda konser ve stüdyo performanslarında ciddi projelere imza atmıştır. Kurulduğu günden beri başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin farklı mekanlarında ve etkinliklerinde  sahne almaya devam eden Miras çıkarmış olduğu ilk single albüm ve video klibin ardından yeni single albüm için stüdyo  çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Hedefi 2018 yılı ilk çeyreğinde müzik piyasasında adını  duyurmak olan Miras grubu adından da anlaşılacağı gibi geçmişten geleceğe miras olan şarkıları yeni  nesilin beğenisine uygun formatlarda düzenleyerek Türkiye’deki geçmiş rock müzik üstadlarını yaşatmaya  devam etmeyi kendisine misyon edinmiştir."

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Miras Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Miras Etkinliğini Twitter'da paylaş!Miras Etkinliğini Google+'da paylaş!Miras Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Miras Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Miras Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler