Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

DJ Nikki Wild & Soul Stuff etkinliği.

DJ Nikki Wild & Soul Stuff

  • Tarih:15 Nisan Cumartesi
  • Yer:IF Performance Hall Beşiktaş
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

DJ Nikki Wild & Soul Stuff

DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğini Twitter'da paylaş!DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğini Google+'da paylaş!DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğini Pintereset'de paylaş!DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

DJ Nikki Wild & Soul Stuff etkinliği.

15 Nisan 2017/Cumartesi 16:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Pukka organizasyon türkiyede denenmemiş organizasyonların öncülüğünü yapmak için bir araya gelinmiş proje donanımlı profesyonel bir ekipten oluşmaktadır Merida Coffee / Beşiktaşı da bünyesine dahil eden Pukka Hedeflerinin arasına Üniversiteler Gençlik kolları eğlenmek isteyen toplulukları bünyesinde toplamayı başaran ender gruplardan oluşmaktadir Pukka Merkez Bünyenin Beşiktaşta Olmasindan dolayı Beşiktaş ın Yükselen Değeri If Performance Hall ile Proje Ortaklığı ile Beşiktaşta ilk organizasyonunu 15 Nisan Cumartesi Soul Stuff & Dj Nikki Wild  Eşliğinde Gerçekleştirecektir..

.Soul Stuff Kimdir...Alper Cengiz tarafından kurulan ve 1995'den bugüne soul ve rock'n roll'un Türkiye'deki başarılı temsilcisi olan grup Ankara, İstanbul, İzmir , Eskişehir, Bursa ve Marmaris'te yaptığı düzenli programlar ve konserler ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. 1999 yilinda TRT 2 'de "Mini Konser" programında yer aldı. 2003-2004 yılları içersinde Metin Uca ile "Passaparola" yarışma programında üstlendikleri orkestra görevinde, 200'e yakin yerli ve yabancı parçayı yorumladılar. Sergiledikleri canlı performansları ile dikkat çeken Soul Stuff, İstanbul'da gerçekleşen Uriah Heep (2004), The Blues Brothers Band (Eylül 2006), Chuck Berry (Ocak 2007) gibi ünlü grup ve sanatçıların konserlerinde ön grup olarak sahne aldı. Şubat 2007'de Kanaltürk'te canlı olarak yayınlanan "Gel de Katılma" programında konuk olarak yer alan Soul Stuff, soul ve rock'n roll ağırlıklı bir performans sergiledi. 2007'de solist Alper Cengiz, İngiltere devlet televizyonu BBC'nin Elvis Presley'in ölümünün 30. yılı anısına düzenlediği ve tüm dünyayı kapsayan "World's Greatist Elvis" yarışmasında binlerce aday arasından seçilerek finalde yarışmaya hak kazandı. Yarışma haberi Türkiye medyasında da geniş yer aldı. Grup, 12 Mayıs 2008 tarihinde Alper Cengiz'in solist olarak yer aldığı, Ankara Kent Orkestrası - Bilkent Yaylı Grubu ve Soul Stuff'ın birlikte sahne aldığı yaklaşık 40 kişilik bir orkestra ile Yüzyılın Sanatçıları Konserleri Dizisi No.1 Elvis Presley konserini gerçekleştirdi. 2008 ve 2009 yazında Kıbrıs'da sahne aldılar. Grubun performansı, Kıbrıs'ın yerel TV kanallarında yayınlanıyor. Grup, TV programlarının yanı sıra aralarında Türkiye'nin seçkin şirketlerinin de yer aldığı birçok özel organizasyonda sahne aldı ve almaya devam ediyor. Soul Stuff, İstanbul, Ankara, Bursa'da bar ve konser programlarını aralıksız sürdürüyor.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğini Twitter'da paylaş!DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğini Google+'da paylaş!DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğini Pintereset'de paylaş!DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!DJ Nikki Wild & Soul Stuff Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler