Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Bırakın Bronzlaşsın Cesetler etkinliği.

Bırakın Bronzlaşsın Cesetler

  • Tarih:25 Şubat Pazar
  • Yer:Cinemaximum City's Salon 7
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Bırakın Bronzlaşsın Cesetler

Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğini Twitter'da paylaş!Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğini Google+'da paylaş!Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Bırakın Bronzlaşsın Cesetler etkinliği.

25 Şubat 2018/Pazar 11:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 17 yaşında! Bağımsız filmler, atölyeler ve !f music etkinlikleri 15-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da! Tüm #if2018 festival programı ifistanbul.com’da!Maximum Film Paketi ile %50 indirim: İş Bankası Maximum Kart sahipleri Maximum Film Paketi seçeneği ile %50 indirim ayrıcalığından faydalanabilirler.

%50 indirim ayrıcalığından yararlanmak için ilk filmleri için bilet seçim yaptıkları sayfada Maximum Film Paketi’nin seçilmesi gerekmektedir. Maximum Film Paketi en az 4 en fazla 20 bilete kadar geçerlidir. Her kullanıcı 1 adet Maximum Film Paketi satın alabilir. Ön satışlarda İş Bankası Maximum Kart ile bilet alımlarında %20 indirim: Sadece ön satış döneminde geçerli olmak üzere, üç adet ve daha az sayıda ya da Maximum Film Paketi hakkını tamamlamış izleyiciler İş Bankası Maximum Kartları ile bilet alımlarında %20 indirimden faydalanabilirler. Hafta içi Gündüz Seansları Öğrenci 2 TL İş Bankası Maximum Kart ve İş’te Üniversiteli Kart sahibi öğrenciler Hafta içi Gündüz Seansları için 1,00 TL’ye bilet satın alabilirler. 1,00 TL’ye bilet alma ayrıcalığından yararlanmak isteyen Öğrenciler ilk filmleri için bilet seçimi yaptıkları sayfada “Maximum Hafta içi Gündüz Seansları Öğrenci 1 TL“ paketini seçmeleri gerekmektedir. Bu paket yalnızca öğrencilere özeldir.Orjinal Adı: Laissez Bronzer Les Cadavresİngilizce Adı: Let The Corpses Tan Yönetmen: Helene Cattet & Bruno ForzaniOyuncular: Elina Löwensohn, Stephane Ferrara, Bernie BonvoisinYapım: Fransa, Belçika, 2017, Renkli, DCP, 92', Fransızca!f seyircisinin gotik düşler Amer (2009) ve Bedenindeki Gözyaşlarının Garip Rengi (2013) ile yakından tanıdığı Belçikalı yönetmen çift Helene Cattet ve Bruno Forzani, bir kez daha karabasanlı, estetize düşleriyle karşımızda. Bu sefer Akdeniz civarında masmavi sular ve parıldayan güneş altında, patlayan silah seslerini duyarız. Rhino ve çetesi çaldıkları 250 kiloluk altınla neredeyse mükemmel denebilecek bir saklanma yeri bulmuş gibidir; ilham bulmak için inzivaya çekilmiş bir sanatçı kadın tarafından ele geçirilmiş ufak bir köy. Ne yazık ki beklenmedik misafirler ve onlara eşlik eden polisler bu planı bozacaktır. Boşken cennete benzeyen mekan, kalabalıklaşarak bir anda savaş alanına dönüşür. Cattet ve Forzani, gene türleri harmanlayarak akıl alıcı bir stilizasyon ve görsel beceriyle, bizi, giallo ve spaghetti western türlerinin içinden geçirerek, muazzam sinematografisi ve ses tasarımıyla unutulmaz bir kovalamacının içine davet ediyor.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğini Twitter'da paylaş!Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğini Google+'da paylaş!Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Bırakın Bronzlaşsın Cesetler Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler