Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Jehan Barbur etkinliği.

Jehan Barbur

  • Tarih:20 Mart Çarşamba
  • Yer:Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Öğretmen Evi Konferans Salonu
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Jehan Barbur

Jehan Barbur Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Jehan Barbur Etkinliğini Twitter'da paylaş!Jehan Barbur Etkinliğini Google+'da paylaş!Jehan Barbur Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Jehan Barbur Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Jehan Barbur Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Jehan Barbur etkinliği.

20 Mart 2019/Çarşamba 20:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Dingin vokali, hikayesi bol şarkılarıyla Türkiye’nin en başarılı caz vokallerinden Jehan Barbur, 20 Mart'ta Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nde sizlerle..

.Jehan Barbur ’un diğer albümlerde olduğu gibi yine prodüktörlüğünü üstlendiği yedinci solo albümü “Ürkerek Söylerim” Ada Müzik etiketiyle çıktı.Barbur, ilk defa kendine ait olmayan şarkılar seslendirdiği, daha ziyade yorumcu kimliğinin ön planda olduğu bir albümle karşımıza çıkıyor. “Çocukluğunda, yüreğine dokunmuş, ezgi ve sözlerine özellikle önem atfettiği” türküleri seçerek bu albümü yaptığını belirten sanatçı, albümde on türkü seslendirmiş. Albümde Keklik İdim Vurdular, Dağlara Küstüm Ali, Sen Bir Aysın-O Yar Gelir, Şu Karşıki Dağda Kar Var, Gesi Bağları, Ey Şahin Bakışlım, Manastırın Ortasında, Altın Yüzüğüm Kırıldı, Bir Ay Doğar ve HışHışı Hançer türkülerine yer veren sanatçı, her şarkıda farklı müzisyen ve aranjörlerle çalıştı. Çağrı Sertel, Eylül Biçer, Emir Altuğ Karakaya, Cenk Erdoğan,  Evrim Tüzün, Onur Başkurt ve Kemal Evrim Aslan’ın aranjör olarak isimlerinin olduğu bu albümde her şarkı farklı bir tatla yeniden yorumlandı. Yıllardan beri süre gelen ve herkesin hayatında farklı bir hatırası ve etkisi olan bu türküleri, yeniden yorumlarken, geleneklerine saygıda kusur etmemeye özen gösterdiğinden, albümün adını “Ürkerek Söylerim” koyduğunu belirten JehanBarbur, konserlerine, eski albüm şarkılarını, yeniden yorumladığı bu türkülerle harmanlayarak devam etmektedir.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Jehan Barbur Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Jehan Barbur Etkinliğini Twitter'da paylaş!Jehan Barbur Etkinliğini Google+'da paylaş!Jehan Barbur Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Jehan Barbur Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Jehan Barbur Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler