Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Maceo Plex etkinliği.

Maceo Plex

  • Tarih:10 Mayıs Cuma
  • Yer:Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Maceo Plex

Maceo Plex Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Maceo Plex Etkinliğini Twitter'da paylaş!Maceo Plex Etkinliğini Google+'da paylaş!Maceo Plex Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Maceo Plex Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Maceo Plex Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Maceo Plex etkinliği.

10 Mayıs 2019/Cuma 23:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Kuşkusuz dans müziğinin en önemli isimlerinden biri olan Maceo Plex 20 yılı aşkın bir süredir devam ettirdiği çok yönlü ve cesur bir yaratıcı güce sahip kariyerini sergilemek için Zorlu PSM’de olacak!23:00 Havantepe01:00 Maceo Plex04:00 Mabbas Maetrik olarak bilinen mekanik uzaylının devrelerinin derinliklerinde ruh olarak adlandırılabilecek şeye benzer, sinaptik dağılımların oluşturduğu karmaşık bir ağ bulacaksınız. Uzaylının her hareketini yönetip yönlendiren bu ruh nihayet yüzeye çıkmaya başladı.

Adı Maceo Plex. Böyle bir varlığın meydana gelmesinin sebebi ise duygulara, gezegenler arası eğlenceye olan ihtiyaçtır. Biz insanlar bu ihtiyacı insanlığın en temelindeki duyguda köklenmiş bir his olarak algılarız. Maceo Plex dünyaya duygu ve funk aşılama ihtiyacını yerine getirmeye çalışıyor ve oldukça üretken olduğunu şimdiden kanıtladı. Crosstown Rebels plak şirketi için derin ve tuhaf ses mühendisliği çalışmalarıyla şekillendirilmiş “Life Index” albümünün tamamıyla Maceo Plex eşliğindeki gece galaktik boyutlara ulaşacak. Maceo’nun arkasındaki evrimsel süreci açıklamak için 1993’e, yaratıcılığının başlangıcına geri gitmeliyiz. Başlangıçta… ürettiği titreşimler ses ve müzikle sonuçlanan vinil diskleri tutmak için tasarlanmış daire biçiminde bir çift nesne Maceo’nun ilgisini çeker. Kısa süre sonra, 90'lı yılların ilk dönemindeki rave kültüründe kendisine hızla popülerlik kazandıran tekno, elektro ve house müzik karışımları icat etmeye başlar. Fakat 1997’de, Model 500, Kenny Larkin, Idjut Boyz, Convextion ve daha birçok modern funk teorisyeninin müziklerinin ağır etkisi altındaki Maceo ilk müzik bestelerini oluşturmak için düğme ve tuşlara sahip donanım mödülleriyle deneyler yapmaya başlar. Tekno ve elektronun seslerinden etkilenen Maceo, daha sonra Mariel Ito ya da Maetroik gibi çeşitli isimlerle bilinen teknolojik açıdan gelişmiş bir varlığa dönüşür. Treibstoff, Dumb Unit, Cocoon, Audiomatique, Modern Love, Mothership gibi etiketler altında yıllar süren üretken çalışmalardan sonra Maceo (diğer adıyla Maetrik) dünyayı gezerek Rex, Cocoon, Fabric, Womb gibi en iyi gece kulüplerinden bazılarında çalmıştır. Bu derin değişim Maceo Plex’i Amerika’daki karmaşık ve karanlık hayattan çıkarıp şimdiki merkez üssü Valencia (İspanya)’ya taşımıştır. Buranın güneşli ve sakin ortamı Maceo’nun müziğinde çok belirgin olan uzun içsel yolculukları için epey faydalı olmuştur. Parliament Funkadelic, Moodymann, Atjazz, Isolee ve Luomo’nun muhteşem müziklerine çekilen Maceo, nihayet dönüşümünü tamamlamış ve Sirius yıldızından bile daha parlak bir şekilde, rengarenk ışığını yepyeni müzikal çıktılarıyla yansıtmaktadır. 2010’un sonunda ileri görüşlü Crosstown Rebels plak şirketi tarafından piyasaya sürülen Maceo’nun “Vibe Your Love” isimli single’ı, Wolf & Lamb klanından Zev'in ağır funk remikslerini içermektedir. 2011 ise, Maceo’nun bugünkü duygu dolu enerji topuna dönüşümünün kaydı niteliğindeki ilk uzunçalar albümü “Life Index” piyasaya sürülmüştür. Albüm, bir kez deneyimlendiğinde Maceo Plex’in duyumsal katmanları altında sahip olduğu çok yönlülüğün seviyesini açıkça ortaya koyacak ve dünya, Maceo’nun dünya dışı house müziğinin asıl vizyonunu anlayacaktır.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Maceo Plex Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Maceo Plex Etkinliğini Twitter'da paylaş!Maceo Plex Etkinliğini Google+'da paylaş!Maceo Plex Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Maceo Plex Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Maceo Plex Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler