Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Ponza / F.Ö.K. etkinliği.

Ponza / F.Ö.K.

  • Tarih:15 Nisan Pazar
  • Yer:DasDas
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Ponza / F.Ö.K.

Ponza / F.Ö.K. Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Ponza / F.Ö.K. Etkinliğini Twitter'da paylaş!Ponza / F.Ö.K. Etkinliğini Google+'da paylaş!Ponza / F.Ö.K. Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Ponza / F.Ö.K. Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Ponza / F.Ö.K. Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Ponza / F.Ö.K. etkinliği.

15 Nisan 2018/Pazar 21:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Tamamen kendi müziklerinin peşinde iki cesur ve heyecan verici grup, Ponza ve F.Ö.

K., 15 Nisan'da DasDas Performans Sahnesi’nde. F.Ö.K. Deniz Bolayır, Hür Kellecioğlu, Hakan Küçükçelebi ve Hakan Altınışık’tan oluşan F.Ö.K. tezahürat kültürünü şarkılarına, muhitte gürültüsünü ve pisliklerini çektikleri inşaatları şarkılarına taşıyan kendilerine özgü bir müzik grubu. 2016 Mart’ının sonunda bir araya gelen ve mahalle grubu ruhuyla doğan ama şöhretleri çoktan Boğaz’ın öte yanına taşan F.Ö.K’ün altyapısında Feneryolu mahallesi bulunuyor. Şarkıları yaratma konusunda otantik oldukları kadar şarkıları icra etme biçimleri de öyle. Özetle konserlerinde deşarj garantili. Kime hitap ediyorlar? Gündelik hayattan yırtmak isteyen herkese. En son hangi yerli grubun konserinde hem pogo yaptınız ya da hadi yapmadınız yapanlara tahammül ettiniz? Kısacası konser deneyimlerinin benzersiz olduğunu söyleyebiliriz. PONZA PONZA’nın yolculuğu Güneş Akyürek’in umarsızca yaptığı ev kayıtlarını geliştirmek için davulcu ve elektronik müzik prodüktörü Salih Topuz ile güçlerini birleştirmesiyle başladı. Shalgam Records etiketiyle dijital ve plak formatlarında çıkış EP'si Free Kids'i 2015’te yayınlayan grup, 60’lar ve 70’lerin sevgi dolu protest tınılarını kendine has bir şekilde aktarıyor. Surf, garage ve grunge tarzlarını harmanlayarak neo-psychedelia akımına göz kırpan PONZA’nın “Motherland” isimli parçası Seattle’ın önde gelen radyosu KEXP'nin efsanevi sunucusu Cheryl Waters tarafından yayınlandı ve “Music That Matters” isimli podcast’te yer verildi. İstanbulun önemli müzik sahnelerinde performanslar sergileyen topluluk, Babylon Sound Garden 2016, Mix Festival 2016 ve Nilüfer Fest 2017’de sahne aldı. Vokalde ve gitarda Güneş Akyürek, fx gitarlarda Mehmet Korkmaz, davulda Salih Topuz, ve bass gitarda Burak Serter'den oluşan topluluk 2018’de yayınlayacakları ilk PONZA uzunçaları için çalışmalara devam ediyor.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Ponza / F.Ö.K. Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Ponza / F.Ö.K. Etkinliğini Twitter'da paylaş!Ponza / F.Ö.K. Etkinliğini Google+'da paylaş!Ponza / F.Ö.K. Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Ponza / F.Ö.K. Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Ponza / F.Ö.K. Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler

Barry Douglas - İstanbul Resitalleri etkinliğini gösterBarry Douglas - İstanbul Resitalleri
10 Nisan
Sakıp Sabancı Müzesi the Seed

Jolly Joker Beyoğlu Kombine etkinliğini gösterJolly Joker Beyoğlu Kombine
11 Nisan
Jolly Joker Beyoğlu

Sagopa Kajmer etkinliğini gösterSagopa Kajmer
11 Nisan
Hayal Kahvesi Aqua Florya

BİFO İle Bir Elgar Seçkisi etkinliğini gösterBİFO İle Bir Elgar Seçkisi
30 Nisan
Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium

BİFO - Beethoven’a Armağan - II etkinliğini gösterBİFO - Beethoven’a Armağan - II
14 May
Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium

Christian Blackshaw - İstanbul Resitalleri etkinliğini gösterChristian Blackshaw - İstanbul Resitalleri
16 May
Sakıp Sabancı Müzesi the Seed

Momo Kodama - İstanbul Resitalleri etkinliğini gösterMomo Kodama - İstanbul Resitalleri
12 Haziran
Sakıp Sabancı Müzesi the Seed

TEST ETKİNLİĞİ etkinliğini gösterTEST ETKİNLİĞİ
12 Aralık
Test Mekanı

Babylon Test Etkinliği etkinliğini gösterBabylon Test Etkinliği
01 Ocak
Babylon