Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Sükunet etkinliği.

Sükunet

  • Tarih:13 Ekim Cumartesi
  • Yer:Atlas Sinema
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Sükunet

Sükunet Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Sükunet Etkinliğini Twitter'da paylaş!Sükunet Etkinliğini Google+'da paylaş!Sükunet Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Sükunet Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Sükunet Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Sükunet etkinliği.

13 Ekim 2018/Cumartesi 13:30 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 17. kez düzenlenen Filmekimi bu yıl İstanbulda 5 - 14 Ekim tarihlerinde yapılacak.

Orjinal Adı: English Name: La Quietud Oyıncular: Martina Gusman, Bérénice Bejo, Graciela Borges, Edgar Ramirez, Joaquín FurrielYönetmen: Pablo TraperoYapım: Arjantin / 2018DCP / Renkli / 111’İspanyolca; Türkçe altyazılı Arjantin tarihinin karanlık noktalarını ele almaya devam eden yönetmen Pablo Trapero, bol ödüllü El Clan’ı takip eden La Quietud’da bu kez bir ailenin üç kadın ferdini konu alıyor. İlk gösterimini Venedik Film Festivali’nde yapan film, Eugenia’nın uzun zaman uzak kaldıktan sonra babasının rahatsızlığı üzerine Buenos Aires yakınlarındaki evlerine dönmesiyle başlıyor. Eugenia, annesi ve kız kardeşiyle yeniden bir araya geliyor. Kırgınlıklar ve kıskançlıklar zamanla ortaya çıkıyor; aile fertleri askeri cunta dönemiyle de lekelenen geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalıyor. Bérénice Béjo ile yönetmen Pablo Trapero’nun eşi Martina Gusman’ın iki kız kardeşi canlandırdıkları La Quietud, Trapero’ya göre "kadın evreni ve kız kardeşlik hakkında içten bir film. İzleyiciyi çaresiz ve güzel karakterlerimizin duygusal girdaplarına davet ediyor."

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Sükunet Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Sükunet Etkinliğini Twitter'da paylaş!Sükunet Etkinliğini Google+'da paylaş!Sükunet Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Sükunet Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Sükunet Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler