Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Kız etkinliği.

Kız

  • Tarih:07 Ekim Pazar
  • Yer:Rexx Sineması
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Kız

Kız Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Kız Etkinliğini Twitter'da paylaş!Kız Etkinliğini Google+'da paylaş!Kız Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Kız Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Kız Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Kız etkinliği.

07 Ekim 2018/Pazar 11:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 17. kez düzenlenen Filmekimi bu yıl İstanbulda 5 - 14 Ekim tarihlerinde yapılacak.

Orjinal Adı: English Name: GirlOyıncular: Victor Polster, Arieh Worthalter, Katelijne Damen, Valentijn DhaenensYönetmen: Lukas DhontYapım: Belçika, Hollanda / 2018DCP / Renkli / 105’Fransızca, Flamanca; Türkçe altyazılı 2018 CANNES En İyi İlk Film, Belirli Bir Bakış–En İyi Erkek Oyuncu (V. Polster), Kuir Palmiye FIPRESCI Ödülü Cannes’ın En İyi İlk Film’i seçilen Kız, Belirli Bir Bakış bölümünde dünya prömiyerini yaptı ve başta Altın Kamera olmak üzere birçok ödül kazandı. Kız, profesyonel bir balerin olmak için çabalayan 15 yaşındaki ergen trans birey Lara’nın hikâyesini anlatıyor. Lara, bir yandan ergenliğin getirdiği huzursuzlukla başa çıkmaya çalışırken bir yandan da bale eğitimindeki zorlukları aşmaya çalışıyor. Yönetmen Dhont, "böyle bir cesaret öyküsü, benim ilk filmimim konusu olmalı" diyerek 2009’da Belçika’da bir gazetede okuduğu haberden yola çıkmış. Kız, Oscar and the Wolf’un "Strange Entity" şarkısına çektiği kliple de tanınan Dhont’un yönettiği ilk uzun metrajlı film.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Kız Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Kız Etkinliğini Twitter'da paylaş!Kız Etkinliğini Google+'da paylaş!Kız Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Kız Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Kız Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler