Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

New Sounds of Istanbul 2 etkinliği.

New Sounds of Istanbul 2

  • Tarih:20 Mart Çarşamba
  • Yer:KadıköySahne
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

New Sounds of Istanbul 2

New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğini Twitter'da paylaş!New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğini Google+'da paylaş!New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğini Pintereset'de paylaş!New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

New Sounds of Istanbul 2 etkinliği.

20 Mart 2019/Çarşamba 21:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Birincisi 6 Şubat Çarşamba günü Simge Pınar & Ezgi Aktan & Nova Norda'nın katılımıyla KadıköySahne'de gerçekleşen New Sounds of Istanbul etkinlik serisi bu kez 20 Mart Çarşamba günü Canozan & Barış Demirel - Barıştık mı & Hedonutopia'yı ağırlayacak. Müzik dinleyebilediğimiz tüm platformlarda takip ettiğimiz, performansları daha fazla olsa da gitsek dediğimiz, yarattıkları sözler ve müziklerden keyif aldığımız ve listelerimize şarkılarını eklediğimiz sanatçı ve grupları aynı sahnede arka arkaya izleyebileceğimiz platformun adı olan "New Sounds of Istanbul serisinin ikincisi KadıköySahne'de!!CANOZANCan Ozan müzik hayatına 13 yaşında herkesin evinde olan "dandik klasik gitar"la başladı.

"School of Rock" filminden aşırı etkilendi ve liseye giriş sınavından kaçmak için gece gündüz gitar çalmaya başladı. 15 yaşında Kasdav Liselerarası Müzik Yarışması'na katıldı. Biriken bestelerini ilk defa 2015'te "Delirmiyorsan Tebrikler" ve "Bişey Var" albümlerinde yayınladı. 2017'de "Derlemeler" albümünü çıkardı. Deniz Tekin ile yaptıkları "Transatlantik" şarkısı uzun süre Spotify listelerinde kaldı. Sedef Sebüktekin, Nova Norda, Damla Eker, Dolu Kadehi Ters Tut, Ne Jüpiter ve Umut Döven gibi isimlerle ortak projelerde bulundu. Türkçe folk ezgilerinden Avrupai elektronik tınılara, herhangi bir müzik türüne kök salmayı reddeden Can Ozan, bugüne kadar 51 tane şarkı yayınladı. Yakın zamanda akustik şarkılardan oluşan "Dolunay" albümü dinleyicilerle buluştu.BARIŞ DEMİREL - BARIŞTIK MIBu coğrafya ve yakınlarından duyduğumuz geleneksel sesler, caz, hiphop, ambient, progresif müzik gibi tarzlardan ilham alan Barış Demirel;  trompet odaklı rock müziği icra ediyor. Müziğinde bazı analog ve dijital ekipmanlarla trompet-mikrofon arasındaki ses ilişkisini zenginleştiren yöntemler de uygulamakta. 2011'de Göstembil Project adı altında performanslara başlayan Barış Demirel aynı yıl Roxy Müzik Günleri'nde birincilik ödülü aldı. 2012'de O.Y.D.H.O.G.Y. (EP), 2015'te ise ilk albümü T.E.A.R.'ı yayınladı. Yurtiçi ve yurtdışında birçok festivalde sahne şansı buldu. Bunların yanı sıra tarzlar arası pek çok müzisyene albüm ve sahnede eşlik etti. Grup arkadaşlarıyla uzun bir çalışmanın ardından Ekim 2018'de ikinci albümü FAIL - PLAY'i Lin Records etiketiyle dinleyici ile buluşturdu.HEDONUTOPİAHedonutopia adını "Arzu Ütopyası"ndan alıyor. 2008'de İzmir'de kurulan grup, 2016 yılında Radyo Boğaziçi'nin düzenlediği 18. Battle of the Bands yarışmasında birincilik ödülü aldıktan sonra, ilk albümü "Ucube Dizayn"ı, bir yıl sonrasında "Yarı Cennet"i  Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle yayınladı. Elektronik ritimler, uçuşan melodiler ve uzaktan geliyormuş gibi duyulan derin vokaller ile deneyselliğin çorak topraklarından, melankolinin derin sularına kadar geniş bir çoğrafyada gezinen Hedonutopia, 23 Kasım'da üçüncü albümü "Yakamoz Sandalı"nı yayınladı.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğini Twitter'da paylaş!New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğini Google+'da paylaş!New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğini Pintereset'de paylaş!New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!New Sounds of Istanbul 2 Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler