Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Serdar Ateşer etkinliği.

Serdar Ateşer

  • Tarih:11 Ekim Çarşamba
  • Yer:DasDas
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Serdar Ateşer

Serdar Ateşer Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Serdar Ateşer Etkinliğini Twitter'da paylaş!Serdar Ateşer Etkinliğini Google+'da paylaş!Serdar Ateşer Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Serdar Ateşer Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Serdar Ateşer Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Serdar Ateşer etkinliği.

11 Ekim 2017/Çarşamba 22:30 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Avantgarde klasik tarzı ile dikkatlerini üzerine çeken Serdar Ateşer, Mesut Uçar ve Onur Duygulu’dan oluşan grubu ile 11 Ekim'de DasDas sahnesinde konser verecek.‘Mütareke Yılları’ ve ‘Avdet Seyri’ gibi albümler, ‘Selamsız Bandosu’ ve ‘Filler ve Çimen’ gibi filmlerin müzikleriyle bilinen müzisyen Serdar Ateşer, grubu Big Band ile yaz boyu konserler verdi.

 Serdar Ateşer, seyrek/muntazam düzende ve iz bırakan müzikal yolculuğu ile meraklılarının sıkı takibinde olan bir isim. Sanatçı, uzun yıllardır müzik piyasamızda sürekli dinlenmeyi hak eden işleri ile ilgi çekiyor. Ateşer, kurucularından olduğu 80’lerin kült grubu Mozaik'ten ayrıldığı 1987’den bu yana çalışmalarına solo olarak devam ediyor.Besteci ve yorumcu Serdar Ateşer, son 20 yıl içinde Erkan Oğur, Aynur Doğan, mor ve ötesi, Ruşen Alkar, Bülent Ortaçgil, İsmira, Yok Öyle Kararlı Şeyler gibi grup ve solistlerin prodüktörlüğünü de yaptı. Yakında Kalan etiketiyle çıkacak yeni albümün ismiyse ‘İş İşten Geçer Geçmez Ordayım’ olacak. Sanatçı, 1998’de yayınladığı son albümü 'Avdet Seyri’yle, müzik dünyamızda önemli bir tını bıraktı. Kendisinden sonra gelenlerin dikkatinden kaçmayan bir dönemeç olan albüm, o tarihten bu yana pop olmayan Türkçe/enstrümantal müzikle uğraşanlar için önem taşıyor, hala dinleniyor.Ateşer, Ayvalık'ta yaşıyor ve 1901 isimli stüdyosunda bu coğrafyanın müzisyenlerinin yanı sıra dünyanın birçok yerinden bu kasabaya yolu düşen sanatçıları, gezginleri de ağırlıyor.* İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarına %10 indirim uygulanmaktadır.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Serdar Ateşer Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Serdar Ateşer Etkinliğini Twitter'da paylaş!Serdar Ateşer Etkinliğini Google+'da paylaş!Serdar Ateşer Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Serdar Ateşer Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Serdar Ateşer Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler