Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Sirk Kedileri etkinliği.

Sirk Kedileri

  • Tarih:11 Şubat Pazar
  • Yer:Profilo KM Küçük Salon
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Sirk Kedileri

Sirk Kedileri Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Sirk Kedileri Etkinliğini Twitter'da paylaş!Sirk Kedileri Etkinliğini Google+'da paylaş!Sirk Kedileri Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Sirk Kedileri Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Sirk Kedileri Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Sirk Kedileri etkinliği.

11 Şubat 2018/Pazar 14:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Hayvanların dünyasına göz atan "Sirk Kedileri" oyunu tüm tiyatroseverleri bekliyor.Sirkte çalışan dört farklı kedi türünün yaşadıkları sıkıntılar yüzünden sirkten ayrılıp kendilerine yeni bir yaşam kurma arayışını anlatan bir hikayedir.

Sirkin sahibinin bu kedileri hiç önemsemeden para kazanma çabası, sadece kendini düşünmesi ve kedilere zarar vermesi, kedilerin sirkten ayrılmak isteme sebebidir. Kahramanlarımız aslan, kaplan, çita ve kedi kendilerine ait bir müzik grubu kurup karınlarını bu şekilde çalışarak doyurabileceklerini düşünürler. Kedi'nin ailesinden olan yaşlı kedi, bir zamanlar "Bremen Mızıkacıları"ndan biridir ve mızıkasını kediye verir. Ayrıca bu müzik grubunda bulunan müzik aletlerinin bir araya geldiğinde, herkesi etkileyecek güçte bir müzik yapılmasından bahseder. Kedi de bunu arkadaşlarıyla paylaşır ve bu müzik aletlerini bulmak için yola koyulurlar. Eşeği, horozu ve köpeği bulup onlardan müzik aletlerini isterler. Onları takip eden tehlikeden haberleri yoktur. Bütün müzik aletlerini hırsıza kaptırırlar. Daha sonra hırsızın aslında bu müzik aletlerinin değerli olduğunu duymuş ve bundan çıkar sağlamaya çalışan sirkin sahibi olduğunu farkederler. Bütün maceraların sonunda kediler müzik aletlerini geri alır, sirk sahibi ise aç gözlülüğünden dolayı yaptığı hataları görerek daha iyi bir insan olur.Yaşanılan bu macera sonunda aç gözlülüğün verdiği zarar, yardımlaşmanın önemi ve en önemlisi hayvan sevgisi gösterilmiş olur.Yazan: Bilal AydoğduYöneten: Bilal AydoğduOyuncular:Adnan Mehmet Ali AslanMelis ÇalgıEmin YavuzyolcuSeda NurŞimşekOrhan taşkınSüre: 50 Dk.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Sirk Kedileri Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Sirk Kedileri Etkinliğini Twitter'da paylaş!Sirk Kedileri Etkinliğini Google+'da paylaş!Sirk Kedileri Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Sirk Kedileri Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Sirk Kedileri Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler