Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Çamur etkinliği.

Çamur

  • Tarih:27 Mart Çarşamba
  • Yer:Hayal Kahvesi Atakent
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Çamur

Çamur Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Çamur Etkinliğini Twitter'da paylaş!Çamur Etkinliğini Google+'da paylaş!Çamur Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Çamur Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Çamur Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Çamur etkinliği.

27 Mart 2019/Çarşamba 22:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Çamur, 27 Mart Cuma günü Hayal Kahvesi Atakent Sahnesinde!..

Çamur, uzun yıllar ortaya koyduğu etkileyici sahne performansıyla kendi kitlesini yarattı. Dokuzuncu Roxy Müzik Günleri’nde elde ettiği başarının ardından grubun “Bu Aşkın Izdırabını” adlı ilk albümü dinleyiciyle buluştu. Bu albümle kendi özgün tarzını yaratan grup, müzik basını ve müzik dünyasından birçok duayen ismin beğenisini kazandı. Kendi kemik ve nitelikli hayran kitlesini oluşturan Çamur, birçok önemli festivale katıldı ve çok sayıda konserde boy gösterdi. Yoğun geçen iki senenin ardından grup beklenmeyen bir karar alarak uzun bir sessizliğe büründü. Grubun kurucuları olan Çağatay Kadı ve Murat Ak yollarını ayırıp müzikal yolculuklarına bireysel olarak devam etme kararı aldı. 2014 Haziranı’nda grubun kadim şahsiyetlerinden Ömür Kılıçaslan’ın ani ölümü herkesi çok etkiledi. Çamur, Ömür Kılıçaslan’ın ölümünün ikinci yıldönümünde, dağıldıktan sekiz yıl sonra O’nun anısına ilk kez sahne aldı. Bu konserin ardından Çağatay Kadı ve Murat Ak, yola devam kararı alarak Çamur‘un ikinci albümünü hazırlayıp sevenlerinin ilgisine sundu.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Çamur Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Çamur Etkinliğini Twitter'da paylaş!Çamur Etkinliğini Google+'da paylaş!Çamur Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Çamur Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Çamur Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler