Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Pinokyo Macerası etkinliği.

Pinokyo Macerası

  • Tarih:02 Mart Cumartesi
  • Yer:Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Pinokyo Macerası

Pinokyo Macerası Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Pinokyo Macerası Etkinliğini Twitter'da paylaş!Pinokyo Macerası Etkinliğini Google+'da paylaş!Pinokyo Macerası Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Pinokyo Macerası Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Pinokyo Macerası Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Pinokyo Macerası etkinliği.

02 Mart 2019/Cumartesi 14:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Bilal Aydoğdu'nun yönettiği Pinokyo Macerası oyunu, izleyicisiyle buluşuyor."Küçük bir kasabada Geppetto isminde ihtiyar bir oyuncakçı yaşamaktadır.

Geppetto tahtadan oyuncak ve kukla yapıp satarak geçimini sağlamaktadır. İhtiyar oyuncakçı Geppetto’un hiç çocuğu olmamış ve buna da çok üzülmektedir. Tek derdi budur. Yeni bir kukla yapar ve adını Pinokyo koyar.  Herkese iyilik yapan Gepetto’nun dileği bir iyilik perisi tarafından gerçekleştirilir. Pinokyo artık canlı ipsiz bik kukladır. Gepetto çok mutludur. Ama Pinokyo gerçek bir çocuk olmak istemektedir. Gerçek bir çocuk olabilmesi için dürüst, çalışkan, yardımsever, iyi ahlaklı ve cesur bir çocuk olması gerekmektedir.Bir gün okuldan dönerken tilki ve kedi tarafından kandırılır. Tilki onu gösteri dünyasının ünlü kuklacısına satar. Pinokyo tehlikenin farkında değildir. Kuklacı tilkiye istediği miktarı ödemediği için kılık değiştirerek Pinokyo’yu ordan kurtarır, Pinokyo’ aramaya gelen arkadaşını da kandırıp onları, çocukları eşeğe çevirip onları eşek adasında madende çalıştıran Wicked’a satar. Gepetto uzun arayışları sonucunda çocukları bulur ve onları perinin yardımıyla kurtarır. Pinokyo, yaşadığı maceralar sırasında dürüst, çalışkan, yardımsever, iyi ahlaklı ve cesur biri olduğu için gerçek bir çocuğa dönüşmüştür."OyuncularTuğçe SepetciKevser ÇamoğluTarık MazıUğur AltındağAli BulutBirce Ece ToksavulMüzik: Atölye Tayfası-Alim DedeiDekor: Ali Nadir Birim-Coşkun GültekinKostüm: Beyza BirgenAfiş: Serkan ŞakirUyarlayan-Yöneten: Bilal AydoğduSanat Yönetmeni: Kerem YılmazTür; Çocuk OyunuSüre; 50 Dk.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Pinokyo Macerası Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Pinokyo Macerası Etkinliğini Twitter'da paylaş!Pinokyo Macerası Etkinliğini Google+'da paylaş!Pinokyo Macerası Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Pinokyo Macerası Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Pinokyo Macerası Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler