Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

The Big Moon etkinliği.

The Big Moon

  • Tarih:30 Kasım Perşembe
  • Yer:Turgut Ünlü Açık Hava Tiyatrosu
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

The Big Moon

The Big Moon Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!The Big Moon Etkinliğini Twitter'da paylaş!The Big Moon Etkinliğini Google+'da paylaş!The Big Moon Etkinliğini Pintereset'de paylaş!The Big Moon Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!The Big Moon Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

The Big Moon etkinliği.

30 Kasım 2017/Perşembe 21:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Yeni indie rock sansasyonlarından The Big Moon, İngiltere’nin ve müzik sahnesinin en prestijli müzik ödüllerinden Mercury Prize’a aday olmasının hemen ardından, Türkiye’de ilk kez 17 Kasım’da Garaj’da..

."17 Kasım Cuma akşamı gerçekleşmesi planlanan The Big Moon etkinliği ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni etkinlik tarihi yakında duyurulacaktır. Bilet iadesi talepleriniz için Biletix ve Garaj gişelerinden bilgi alabilirsiniz. Göstereceğiniz anlayışa şimdiden teşekkür ederiz.""- Indie Rock’ın Altın KızlarıJuliette Jackson, Soph Nathann, Celia Archer ve Fern Ford... Birbirinden yetenekli, sahneye çok ama çok yakışan, enstrümanlarına hakim, sahne enerjisi en tepede dört kadın! Kurulur kurulmaz fark edilen yetenekleriyle The Maccabees, Ezra Furman ve The Vaccines gibi dev isimlerle uzun turnelere çıktılar. Tabii ki bu turnelerde sahne enerjileri kadar dikkat çeken şey, indie rock marşı kıvamında, türe taze bir bakış açısı kazandıran şarkılarıydı.- The xx, alt-J ve Kate Tempest’la ortak noktaları: Mercury PrizeCupid, Sucker, Formidable ve Bonfire gibi radyo hiti şarkıların bir araya geldiği The Big Moon’un çıkış albümü Love in the 4th Dimension, henüz Nisan ayında yayınlanmasına rağmen oldukça büyük bir sürprize hayat verdi. Son yıllarda indie rock’a pek yer vermeyen, kazananların haricinde aday olanların da kariyerinde büyük sıçramalar yaşamasını sağlayan Mercury Prize adaylığı! The xx, Stormzy, alt-J, Blossoms, Ed Sheeran, Glass Animals ve Kate Tempest gibi isimler de yeni albümleriyle The Big Moon’la Mercury Prize adaylığını paylaştılar.Bir de Marika Hackman hadisesi var. Hackman’ın büyük beğeni toplayan yeni albümü I'm Not Your Man’daki tüm şarkıları The Big Moon çaldı.Belki de birkaç hafta sonra İngiltere’nin en önemli müzik ödülünü kazanacak The Big Moon’un Türkiye’deki ilk performansı, yakın zamanda indie rock devine dönüşmesi kuvvetle muhtemel 4 yetenekli kadını sizlerle buluşturacak."*Biletinizin barkodunu KonserV aplikasyonu ile okutup puan kazanmayı unutmayın.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

The Big Moon Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!The Big Moon Etkinliğini Twitter'da paylaş!The Big Moon Etkinliğini Google+'da paylaş!The Big Moon Etkinliğini Pintereset'de paylaş!The Big Moon Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!The Big Moon Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler