Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Shabazz Palaces etkinliği.

Shabazz Palaces

  • Tarih:20 Ekim Cuma
  • Yer:Turgut Ünlü Açık Hava Tiyatrosu
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Shabazz Palaces

Shabazz Palaces Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Shabazz Palaces Etkinliğini Twitter'da paylaş!Shabazz Palaces Etkinliğini Google+'da paylaş!Shabazz Palaces Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Shabazz Palaces Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Shabazz Palaces Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Shabazz Palaces etkinliği.

20 Ekim 2017/Cuma 21:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Hip hop’ın günümüzdeki en elit tanımlarından birini yapan ABD’li vizyoner ikili Shabazz Palaces, 20 Ekim’de Garaj’da sahne alıyor!- Hip hop’ı bambaşka seviyelere taşımakHip hop ve rap’in ana akımdaki abartılı ve seri üretim örneklerini, MTV’de sıklıkla izlediğiniz klişe videoları unutun. Ishmael Butler ve Tendai Maraire ikilisinin hayat verdiği Shabazz Palaces, hip hop’a alternatif bir yol çizerken şu an müzik sahnesinde aktif olan türdaşlarının çok ötesinde bir vizyonla hareket ediyor.

- Radiohead’in turnesinde ön grup olmaya giden yolSoyut sanat, caz, etnik altyapılar... Bir hip hop projesinde duymaya alışık olmadığınız tüm sesleri Shabazz Palaces’la duyabilir ve ilk bakışta kulağa hayli garip gelen bu birleşimin ne kadar güzel çalıştığına tanıklık edebilirsiniz. Öyle ki Radiohead, Shabazz Palaces’ın yenilikçi yolundan, ikiliyi A Moon Shaped Pool turnesinde ön grup yapacak kadar etkilenmiş vaziyette!- Her albümde çıtayı daha da yükselten bir müzik algısıBir hip hop sanatçısının, ünlü bağımsız plak şirketi Sub Pop etiketi taşıması pek de alışılageldik bir durum değil. 2011’de yayınlanan Black Up ve 2014’te yayınlanan Lese Majesty, hem bağlı bulundukları yılın en iyi kayıtlarından olmayı başardı, hem de ikilinin Sub Pop’ın baş döndürücü sanatçı kataloğunun yeni yıldızı olmasını sağladı! Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Quazarz: Born on a Gangster Star ve Quazarz vs. The Jealous Machines -evet, iki yeni albüm birden, aynı anda!- , The Guardian’dan Pitchfork’a, Rolling Stone’dan NPR’a, daha şimdiden müzik basını tarafından üstün yaratıcılığı ve zekice fikirler eşliğinde hip hop’ın geleceğini yansıtması dolayısıyla kutsanmış durumda!- Thundercat ve Flying Lotus’la süper grup: WOKESüper grup tanımının son yıllardaki en heyecan verici karşılıklarından biri için bkz. WOKEShabazz Palaces, Thundercat ve Flying Lotus gibi vizyoner dehalarla birlikte bir sonraki adımı merakla beklenen WOKE’un parçalarından biri!2017’nin en iyi albümleri listesine aynı anda yayınladığı iki albümle şimdiden katkıda bulunan Shabazz Palaces, Radiohead’in alt grubu olduktan sadece aylar sonra hip hop’ın geleceğini çizdiği portreyi Garaj’da sergileyecek!*Biletinizin barkodunu KonserV aplikasyonu ile okutup puan kazanmayı unutmayın.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Shabazz Palaces Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Shabazz Palaces Etkinliğini Twitter'da paylaş!Shabazz Palaces Etkinliğini Google+'da paylaş!Shabazz Palaces Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Shabazz Palaces Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Shabazz Palaces Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler