Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Thelma etkinliği.

Thelma

  • Tarih:08 Ekim Pazar
  • Yer:Beyoğlu Sineması
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Thelma

Thelma Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Thelma Etkinliğini Twitter'da paylaş!Thelma Etkinliğini Google+'da paylaş!Thelma Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Thelma Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Thelma Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Thelma etkinliği.

08 Ekim 2017/Pazar 19:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 16. kez düzenlenen Filmekimi bu yıl İstanbulda 29 Eylül - 8 Ekim tarihlerinde yapılacak.

Orjinal Adı: ThelmaYönetmen: Joachim TrierOyıncular: Eili Harbo, Okay Kaya, Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen Yapım: Norveç, İsveç, Fransa, Danimarka / 2017 DCP / Renkli / 116 Norveççe; Türkçe altyazılı Norveçin en önemli sinemacılarından Joachim Trier bu kez gerçeklikten bir nebze uzaklaşıyor ve âşık olunca doğaüstü güçlere kavuşan bir genç kızın hikâyesini beyazperdeye aktarıyor. 1980lerin Japon animeleri, Stephen King romanları ve synthesizer müziklerinden ilham alan filme adını veren Thelma, kasabadaki hayatını ve dindar ailesini geride bırakarak Osloya, üniversitede biyoloji okumaya giden çekingen bir kızdır. Burada, güzel sınıf arkadaşı Anjaya âşık olur, ancak bu durum Thelmaya fazla ağır gelir. İstanbul Film Festivalinde Altın Lale kazanan Reprise / Tekrar ve Oslo, 31 Ağustos filmleriyle tanıdığımız Joachim Trierin özel efektlerden destek alan ve Norveç'in oscar adayı seçilen filmi Thelma, uluslararası prömiyerini Toronto Film Festivalinde yaptı.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Thelma Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Thelma Etkinliğini Twitter'da paylaş!Thelma Etkinliğini Google+'da paylaş!Thelma Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Thelma Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Thelma Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler