Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Karşı Cins etkinliği.

Karşı Cins

  • Tarih:25 Ağustos Cuma
  • Yer:Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Karşı Cins

Karşı Cins Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Karşı Cins Etkinliğini Twitter'da paylaş!Karşı Cins Etkinliğini Google+'da paylaş!Karşı Cins Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Karşı Cins Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Karşı Cins Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Karşı Cins etkinliği.

25 Ağustos 2017/Cuma 21:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Hidayet Erdinç'in yönettiği "Karşı Cins" tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşuyor.Yazar: David TristramÇevirmen: Sinan GürtuncaYönetmen: Hidayet ErdinçOyuncular: Taner Ergör, Hande Dane, Özgür Şenyer, Meral AsiltürkYapım: Nalan ErgörOrganizasyon: 4 Season EventDekor Tasarım: Şirin DağtekinKoreografi: Murat TurhanIşık Tasarım: Mustafa TürkoğluArt Direktör: Nilgün GürkanKarakterler: Oyunda iki erkek ve iki kadın olmak üzere dört oyuncu yer almakta.

Sahneye çıkış sıralarına göre bu oyuncuların oyundaki adları şunlardır: Mark, Vicky, Judith, EricOyunun metni oyuncuların, her rolü üç boyutlu ve inanılır bir hale getirmesine olanak tanımakta ve oyunun üst düzeyde bir komedi olmasını da bu gerçekçilik sağlamaktadır. Oyuncuların, abartılmış basmakalıp tipler yaratma arzusundan kaçınmalarında yarar vardır. İzleyicilerin tüm karakterlere, hatta geçimsiz ve saldırgan bir tip olan Eric’e bile sempatiyle yaklaşmaları mümkün olacaktır.Karşı Cins SinopsisMark, karısı Vicky ile yaşayan 40’lı yaşlarında bir Reklamcıdır.. Karısı  onu her fırsatta yermekte ve aşağılamaktadır. Ona göre Mark kaba ve görgüsüz bir yaratıktır. Karısı Vicky ise Evlilik danışmanı olarak çalışmaktadır. Vicky boş bulduğu zamanlarda Brindley Teknik Kolejinde seramik kursuna gitmektedir. Kursa gittiği zamanlarda orada görevli olan Eric ile tanışmıştır. Eric ile aralarında yakınlaşma  başlamıştır. Eric son derece kaba , bilmiş ve diğer insanlardan kendini kültürel olarak yüksekte gören bir adamdır. Tüm bu özelliklerine rağmen hovarda bir karakterdir. Eric evlidir. Eşi Avon firmasında çalışan Judith’ dir. Judith oldukça saf kocasına bağlı bir karakterdir. Evlenmeden önce reklam firmasında çalışan Mark ile aralarında bir ilişki yaşanmıştır. Avon firmasında  çalışan Judith’in yakın arkadaşı Mary’nin hastalanması sonucu Judith  Mary’ninde siparişlerini devralmıştır. Mary’nin sipariş alacağı kişiler arasında Mark’ın eşi Vicky de vardır. Bir akşam Judith’nin yolu Vicky’nin siparişlerini almak için Vicky’nin Evine düşer. Vicky’nin evine gittiğinde Mark ile karşılaşır. Mark karşısında Judithyi görünce şaşkınlığını gizleyemez ve Judithyi tekrar görebilmek için eşiyle birlikte evlerine akşam yemeğine davet eder. Eric,Vicky,Mark ve Judith aynı evde yemek davetinde buluşurlar. Daha önce aralarında ilişki yaşamış olan bu dört kişiyi çok farklı olaylar beklemektedir.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Karşı Cins Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Karşı Cins Etkinliğini Twitter'da paylaş!Karşı Cins Etkinliğini Google+'da paylaş!Karşı Cins Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Karşı Cins Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Karşı Cins Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler