Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

BaBa Zula etkinliği.

BaBa Zula

  • Tarih:25 Kasım Cumartesi
  • Yer:DasDas
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

BaBa Zula

BaBa Zula Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!BaBa Zula Etkinliğini Twitter'da paylaş!BaBa Zula Etkinliğini Google+'da paylaş!BaBa Zula Etkinliğini Pintereset'de paylaş!BaBa Zula Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!BaBa Zula Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

BaBa Zula etkinliği.

25 Kasım 2017/Cumartesi 22:30 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

BaBa ZuLa, Türkiye'de belli bir tür içine dahil edemeyeceğimiz ender gruplardan;1996 yılında Dervis Zaim’in Tabutta Rövaşata adlı filmine müzik yapmak üzere kurulan grup 2013’ e geldiğimizde Amerika’dan Japonya’ya, Kanada’dan Brezilya’ya ve Avrupa’nın birçok ülkesine giderek ülkemizin müzik elçisi olacağından habersizdi elbet. Geleneksel halk müziğinden besleniyorlar ve müzikal köklerimizden aldıklarını çağdaş müzikle birleştiriyorlar.

Bunu yaparken kolaya kaçmıyorlar, bu yüzden yaptıkları özgün oluyor, taklit edilemiyor. Bir yanda funk, diğer yanda elektronik var ama hepsinin beslendiği nokta memleket topraklarında yapılan müzik, ortaya çıkan ise Türkçe saykedelik.Aşık Veysel, Aşık Mahzuni, Barış Manço, Moğollar’dan etkilendikleri kadar Jimi Hendrix, Bob Marley, Santana, The Doors’dan da esinleniyorlar.BaBa ZuLa, bu özgünlüğü yakalayabildiği için sadece bu topraklarda değil dünyanın her yerinde ilgiyle dinleniyor. Albümleri bir kenara sahne performansları da takdire şayan. Dans ve teatrel ögelerle müziklerini ve düşüncelerini görsel olarak da desteklerken seyirciyle tek vücut oluyor ve adeta şamanik bir ayin sunuyorlar.Bu noktada şunu rahatlıkla söyleyebiliriz: BaBa ZuLa konseri izlememiş bir insan çok şey kaybeder!* İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarına %10 indirim uygulanmaktadır.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

BaBa Zula Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!BaBa Zula Etkinliğini Twitter'da paylaş!BaBa Zula Etkinliğini Google+'da paylaş!BaBa Zula Etkinliğini Pintereset'de paylaş!BaBa Zula Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!BaBa Zula Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler