Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Arada etkinliği.

Arada

  • Tarih:19 Şubat Pazartesi
  • Yer:Cinemaximum City's Salon 3
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Arada

Arada Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Arada Etkinliğini Twitter'da paylaş!Arada Etkinliğini Google+'da paylaş!Arada Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Arada Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Arada Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Arada etkinliği.

19 Şubat 2018/Pazartesi 19:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 17 yaşında! Bağımsız filmler, atölyeler ve !f music etkinlikleri 15-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da! Tüm #if2018 festival programı ifistanbul.com’da!Maximum Film Paketi ile %50 indirim: İş Bankası Maximum Kart sahipleri Maximum Film Paketi seçeneği ile %50 indirim ayrıcalığından faydalanabilirler.

%50 indirim ayrıcalığından yararlanmak için ilk filmleri için bilet seçim yaptıkları sayfada Maximum Film Paketi’nin seçilmesi gerekmektedir. Maximum Film Paketi en az 4 en fazla 20 bilete kadar geçerlidir. Her kullanıcı 1 adet Maximum Film Paketi satın alabilir. Ön satışlarda İş Bankası Maximum Kart ile bilet alımlarında %20 indirim: Sadece ön satış döneminde geçerli olmak üzere, üç adet ve daha az sayıda ya da Maximum Film Paketi hakkını tamamlamış izleyiciler İş Bankası Maximum Kartları ile bilet alımlarında %20 indirimden faydalanabilirler. Hafta içi Gündüz Seansları Öğrenci 2 TL İş Bankası Maximum Kart ve İş’te Üniversiteli Kart sahibi öğrenciler Hafta içi Gündüz Seansları için 1,00 TL’ye bilet satın alabilirler. 1,00 TL’ye bilet alma ayrıcalığından yararlanmak isteyen Öğrenciler ilk filmleri için bilet seçimi yaptıkları sayfada “Maximum Hafta içi Gündüz Seansları Öğrenci 1 TL“ paketini seçmeleri gerekmektedir. Bu paket yalnızca öğrencilere özeldir.Orjinal Adı: Aradaİngilizce Adı: AradaYönetmen: Mu Tunç Oyuncular: Burak Deniz, Büşra Develi, Eriş Akman, Deniz CeliloğluYapım: Türkiye, 2017, Renkli, Siyah&Beyaz, DCP, 88', Türkçe Arada’da, 19 yaşındaki punk şarkıcısı Ozan ile birlikte ertesi sabah Kaliforniya’ya gidecek gemiye binmesini ve buradan ‘kurtulmasını’ sağlayacak biletin peşinden 90’lar İstanbulu’nun sokaklarında koşuyoruz. Kız arkadaşı Lara ile girdikleri ve tüm gece süren bu çılgınca arayış, onları şehrin derinliklerine çekerken biz de İstanbul yeraltı hayatının altın yıllarıyla karşı karşıyayız. Hurdalıktaki bir diskodan kanunsuzluk kokan bir nargileciye, gizli ve sadece şifreyle girilebilen partilerden nihayetinde bir grind core konserine kadar süren bu yarı müzikal yolculuk; Mu Tunç’un kendi ailesinin hikayesinden ilham aldığı ilk uzun metraj filmi. Şehirde sıkışan, nefes alamayan, gerçekleri ve hayalleri arasında kalmış ve buradan çıkmak için her şeyi yapacak gözü kara iki genç aşık ile bir gece... Ve İstanbul başrolde.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Arada Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Arada Etkinliğini Twitter'da paylaş!Arada Etkinliğini Google+'da paylaş!Arada Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Arada Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Arada Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler