Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Kare etkinliği.

Kare

  • Tarih:29 Eylül Cuma
  • Yer:Atlas Sinema
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Kare

Kare Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Kare Etkinliğini Twitter'da paylaş!Kare Etkinliğini Google+'da paylaş!Kare Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Kare Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Kare Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Kare etkinliği.

29 Eylül 2017/Cuma 21:30 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 16. kez düzenlenen Filmekimi bu yıl İstanbulda 29 Eylül - 8 Ekim tarihlerinde yapılacak.

Orjinal Adı: The SquareYönetmen: Ruben ÖstlundOyıncular: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary, Christopher Laesso Yapım: İsveç, Danimarka, Fransa, Almanya / 2017 DCP / Renkli / 142 İsveççe, Danca, İngilizce; Türkçe altyazılı 2017 Cannes Altın Palmiye, Vulcan Teknisyen Sanatçı Ödülü  Yönetmen Ruben Östlund, izleyeni güldürdüğü kadar rahatsız da eden özgün filmleriyle olay yaratmaya devam ediyor. Cannesdan Altın Palmiyeyle dönen Kare, Stockholmdeki bir sanat merkezini mesken tutuyor. Bu sanat merkezinin artistik direktörlüğünü yapan Christian, "mükemmel" bir erkek. Sanat sevdalısı, nazik, yakışıklı, kültürlü, donanımlı... İçinde yaşadığı toplum da öyle; refahla yoğrulmuş, capcanlı, zengin ve dost canlısı... Östlund, imajın kâğıt üstündekiliğine, refahın gizliden gizliye yarattığı yozlaşmışlığa ve beslediği riyakârlığa yönelik sivri dilli, yenilikçi ve tartışmaya açık fikirlerle dolu bir filmle karşımızda.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Kare Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Kare Etkinliğini Twitter'da paylaş!Kare Etkinliğini Google+'da paylaş!Kare Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Kare Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Kare Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler