Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Trio Joubran etkinliği.

Trio Joubran

  • Tarih:22 Şubat Perşembe
  • Yer:CRR Konser Salonu
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Trio Joubran

Trio Joubran Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Trio Joubran Etkinliğini Twitter'da paylaş!Trio Joubran Etkinliğini Google+'da paylaş!Trio Joubran Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Trio Joubran Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Trio Joubran Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Trio Joubran etkinliği.

22 Şubat 2018/Perşembe 20:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Üç kardeşten oluşan Trio Joubran,CRR Konser Salonu'nda sizlerle..

."Üç kardeş, üç ud. Samir, Wissam ve Adnan. Üç vokalin beraber tek bir ses oluşturmaları gibi; onların enstrümanları dasahnede ve stüdyoda tek vücut oluyor. Ud, onların ruhlarının sesine, varlıklarının atan kalbine dönüşüyor; böylece bir bütün oluyorlar. Üçü her zaman bir arada.Bestelerinde, her birinin katkısı diğer ikisini gölgelemeden şekilleniyor. Onlar için müzik üçlü bir grup olduklarında anlam kazanıyor. Trio Jourban için virtüözlük, gösteriş anlamına gelmez. Köklü bir Luthier geçmişine sahip, Nasıra’nın yerlisi buüç sanatçı için asıl önemli olan geleneğin ebedileşmesidir. Sahip oldukları bu gelenek onların grup olarak bir uyum içerisinde busolo enstrümana yaptıkları yenilikler ile yeniden canlanıyor.2002’den beri grubun ünü büyümeye devam ediyor: Grup,Paris’teki Olympia’dan New York’ta yer alan Carnegie Hall’ekadar birçok önemli mekânda kapalı gişe performans sergiledi.Kendileri gibi Filistinli olan perküsyon sanatçısı Youssef Hbeisch ile aynı sahneyi paylaştıklarında grubun besteleri olağanüstü doğaçlama yeteneklerine de kapı açmaya başladı; bundan sonra üçünün sesinin bir bütün olması için birinin diğer ikisine sadece bir bakış atması yeterliydi.Trio Joubran, ünlü şair Mahmut Derviş’in sözlerini müzikle buluşturarak (À l’Ombre des mots/In the Shadow of Words)kendi ülkelerini onurlandırıyor. Bu, müzikle olduğu kadar Filistin’le de doğrudan ilişkili onlar için. Trio Joubran’ı dinlemekinsan ruhunun derinliklerine dalmak anlamına geliyor.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Trio Joubran Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Trio Joubran Etkinliğini Twitter'da paylaş!Trio Joubran Etkinliğini Google+'da paylaş!Trio Joubran Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Trio Joubran Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Trio Joubran Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler