Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Aşkın Fantezi etkinliği.

Aşkın Fantezi

  • Tarih:24 Şubat Cumartesi
  • Yer:Cinemaximum City's Salon 7
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Aşkın Fantezi

Aşkın Fantezi Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Aşkın Fantezi Etkinliğini Twitter'da paylaş!Aşkın Fantezi Etkinliğini Google+'da paylaş!Aşkın Fantezi Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Aşkın Fantezi Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Aşkın Fantezi Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Aşkın Fantezi etkinliği.

24 Şubat 2018/Cumartesi 11:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 17 yaşında! Bağımsız filmler, atölyeler ve !f music etkinlikleri 15-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da! Tüm #if2018 festival programı ifistanbul.com’da!Maximum Film Paketi ile %50 indirim: İş Bankası Maximum Kart sahipleri Maximum Film Paketi seçeneği ile %50 indirim ayrıcalığından faydalanabilirler.

%50 indirim ayrıcalığından yararlanmak için ilk filmleri için bilet seçim yaptıkları sayfada Maximum Film Paketi’nin seçilmesi gerekmektedir. Maximum Film Paketi en az 4 en fazla 20 bilete kadar geçerlidir. Her kullanıcı 1 adet Maximum Film Paketi satın alabilir. Ön satışlarda İş Bankası Maximum Kart ile bilet alımlarında %20 indirim: Sadece ön satış döneminde geçerli olmak üzere, üç adet ve daha az sayıda ya da Maximum Film Paketi hakkını tamamlamış izleyiciler İş Bankası Maximum Kartları ile bilet alımlarında %20 indirimden faydalanabilirler. Hafta içi Gündüz  Seansları Öğrenci 2 TL İş Bankası Maximum Kart ve İş’te Üniversiteli Kart sahibi öğrenciler Hafta içi Gündüz Seansları için 1,00 TL’ye bilet satın alabilirler. 1,00 TL’ye bilet alma ayrıcalığından yararlanmak isteyen Öğrenciler ilk filmleri için bilet seçimi yaptıkları sayfada “Maximum Hafta içi Gündüz Seansları Öğrenci 1 TL“ paketini seçmeleri gerekmektedir. Bu paket yalnızca öğrencilere özeldir.Orjinal Adı: High Fantasyİngilizce Adı: High FantasyYönetmen: Jenna Bass Oyuncular: Jenna Bass, Loren Loubser, Qondiswa James, Nala Khumalo, Francesca Varrie Michel Yapım: Güney Afrika, 2017, Renkli, Dcp, 71', İngilizceDört arkadaş kamp yapmak üzere yola çıkar. Gidecekleri yer Güney Afrika’nın kuzey ucunda ıssız bir çiftlik evidir. Ev, Lexi’nin ailesine aittir. Lexi, en yakın arkadaşları Xoli ve Tatiana’nın yanısıra, onların tanımadığı ve şoven laflarıyla kızları baştan sinir eden Thami’yi de çağırmıştır. Yolculuğu telefonlarıyla çekerler; etraflarındaki kırsal giderek çoraklaşır. Kamp kurarlar fakat ertesi sabah uyandıklarında beklenmedik bir gelişmeyle karşı karşıya kalırlar; gece içinde bedenleri değiş tokuş yapmıştır. Öfke, tiksinme ve eğlenmeye kadar çok farklı tepkileri olur. Ancak kesin olan bir şey vardır ki, eve bu şekilde dönemeyeceklerdir. Bir çözüm bulana kadar bir arada kalıp anlaşabilmeleri gerekecektir. Ancak gerginlik de gitgide tırmanır. Komedi her an trajediye dönüşecek gibidir. Aşkın Fantezi; ırk, cinsiyet ve kimliğe dair yaratıcı, derinlikli ve akıllarda kalacak bir sorgulama. Ayrıca, arkadaşlığa dair de önemli bir sözü var.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Aşkın Fantezi Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Aşkın Fantezi Etkinliğini Twitter'da paylaş!Aşkın Fantezi Etkinliğini Google+'da paylaş!Aşkın Fantezi Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Aşkın Fantezi Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Aşkın Fantezi Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler