Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Işıltılı Haşereler etkinliği.

Işıltılı Haşereler

  • Tarih:25 Ocak Cuma
  • Yer:Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Işıltılı Haşereler

Işıltılı Haşereler Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Işıltılı Haşereler Etkinliğini Twitter'da paylaş!Işıltılı Haşereler Etkinliğini Google+'da paylaş!Işıltılı Haşereler Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Işıltılı Haşereler Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Işıltılı Haşereler Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Işıltılı Haşereler etkinliği.

25 Ocak 2019/Cuma 20:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Işıltılı Haşereler Tiyatro Akla Kara’da Başlıyor!"Sizi iki harika insanla; Jill ve Ollie ile tanıştıralım. Mükemmel çift, kusursuz anne-baba ve rüya evleri’nin gözde sakinleri… ancak her şeyde olduğu gibi, kusursuzluk yolunda da ödenmesi gereken bedeller vardır.

Şimdi Jill ve Ollie bu yolda ödedikleri bedelleri anlatacaklar, biz de bir karara varacağız: jill ve ollie iyi insanlar mı yoksa kötü insanlar mı? Sonuçta ne derler bilirsiniz: “cehennem başkalarıdır.”Kentsel dönüşüm projesi için seçilen çiftimiz ollie ve jill’e, ileride oldukça değerleneceği tahmin edilen bir semtte, yıkık dökük bir ev verilir. Çiftimiz sahip oldukları bu evi nasıl kazandıklarını anlatmak için sabırsızlanmaktadırlar. Fakat rüya evleri’ni elde edebilmek için birçok şey yapmıştırlar, bunlardan bazıları pek de iyi şeyler sayılmazlar, hatta bayağı korkuçturlar ve sarsıcı…Bazılarınız onların gerçekten kötü bir çift olduğunu düşünebilirler ama onlar iyi insanlar, en azından kendileri böyle umuyorlar. Peki, iyi olmak için ummak yeterli midir? Ollie ve Jill yaptıklarını gerekçeleriyle birlikte bize anlattıklarında, onları gerçekten anlayabileceğimizi düşünüyorlar. Yaptıkları ne kadar korkunç olursa olsun onlara hak verebilecek miyiz? Umdukları gibi iyi insanlar olduklarını kanıtlayabilecekler mi?Philip Ridley, modern birer meddah gibi kullandığı oyuncularla, bizleri ollie ve jill’in ışıltılı hayatlarına dahil ediyor.Yönetmen: Eyüp Emre UçarayYardımcı Yönetmen: Mehmet Nuri YavuzerYazar: Philip RidleyÇeviren: H.Can UtkuOynayan: Pınar Çağlar Gençtürk, Ünal Yeter, Selen UçerDekor & Işık Tasarımı: Cem YılmazerKostüm Tasarımı: Hilal PolatMüzik Tasarım: Eda ErTemsilci : Tolga GüleryüzTeknik Uygulama: Muhammed Ali DönmezProje Asistanları: Esat Özcan, Hazal Demirgürz90 Dk / Tek Perde.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Işıltılı Haşereler Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Işıltılı Haşereler Etkinliğini Twitter'da paylaş!Işıltılı Haşereler Etkinliğini Google+'da paylaş!Işıltılı Haşereler Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Işıltılı Haşereler Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Işıltılı Haşereler Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler