Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

İttifak etkinliği.

İttifak

  • Tarih:06 Nisan Cumartesi
  • Yer:BKM Mutfak Çarşı
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

İttifak

İttifak Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!İttifak Etkinliğini Twitter'da paylaş!İttifak Etkinliğini Google+'da paylaş!İttifak Etkinliğini Pintereset'de paylaş!İttifak Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!İttifak Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

İttifak etkinliği.

06 Nisan 2019/Cumartesi 20:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

İttifak, BKM Mutfak Açık Mikrofon komedyenlerinden Doğan Tunçel, Emre Can Çalışkan, Tolga Üyken ve Yusuf Bilal Altıntaş’ın kurduğu bir stand-up topluluğudur.Tolga Üyken: Türkiye'nin en çok izlenen gece şovlarında yazarlık yapan Tolga Üyken, YouTube'da yaptığı parodilerle milyonlara ulaştı.

Ucuz marketlerden, 10 yıllık evliliğine kadar her şeyi terbiyesini bozmadan anlatıyor.Yusuf Bilal Altıntaş: BKM Mutfak Açık Mikrofon gösterilerinde adından söz ettiren Yusuf Bilal Altıntaş nam-ı diğer 'Diyarbakırlı komedyen', Yetenek Sizsiniz Türkiye'de hem jüriyi hem milyonları kendisine hayran bıraktı. Gösterisinde, Diyarbakırlı Yusuf'la Kadıköylü Yusuf'u yüzleştiriyor.Doğan Tunçel: BKM Mutfak Açık Mikrofon komedyenlerinden Doğan Tunçel, 18 yaşına kadar yaşadığı Tokat'a doğru astral bir seyahate çıkıyor. Yarı yolda vazgeçip İstanbul'a dönüyor. Özel üniversiteler, YouTube bağımlılığı gibi konulara yaklaşımı ise tokat gibi.Emre Can Çalışkan:BKM Mutfak Açık Mikrofon gecelerinde, seyirciyi kendi yalnızlığıyla ve travmalarıyla koltuğuna çivileyen Emre, ABD vizesi almaya kalkarken nasıl olup da Trump'la ters düştüğünden bahsediyor. Emre'nin terapisine katkıda bulunmak için gösterisini kaçırmayın.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

İttifak Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!İttifak Etkinliğini Twitter'da paylaş!İttifak Etkinliğini Google+'da paylaş!İttifak Etkinliğini Pintereset'de paylaş!İttifak Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!İttifak Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler