Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Martı etkinliği.

Martı

  • Tarih:30 Ocak Salı
  • Yer:ENKA Oditoryumu
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Martı

Martı Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Martı Etkinliğini Twitter'da paylaş!Martı Etkinliğini Google+'da paylaş!Martı Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Martı Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Martı Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Martı etkinliği.

30 Ocak 2018/Salı 20:30 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Serdar Biliş'in yönettiği Martı tiyatro oyunu,30 Ocak'ta ENKA İbrahim Betil Oditoryumu'nda sizlerle..

.Martı, Çehov’un oyun yazarlığında bir dönüm noktası olarak tiyatro sanatının da kilometre taşlarından biri. Hayata, aşka, sanata ve kendilerine dair bir arayışın içinde sürüklenen insanlar... Onların arada kalmış ve bir türlü harekete geçmeyen halleri, bugünkü dünya insanının içinde bulunduğu ataleti çok iyi yansıtıyor. Ölümsüz metniyle ‘Çehov insanları’nı tiyatro edebiyatına takdim eden 120 yıllık oyun, yönetmenin modern yorumuyla seyirciyle buluşuyor. Zamanla bir tiyatro efsanesine dönüşen bu oyunu keyifle, düşüncelere dalarak ve kimi zaman şaşırarak izleyeceksiniz. Yazan: Anton Çehov Çeviren: Sami Özbudak Yöneten: Serdar Biliş Oynayanlar: Boran Kuzum, Ecem Uzun, Fırat Tanış, Gonca Vuslateri, Kayhan Açıkgöz, Serdar Orçin, Sevil Akı, Şerif Erol, Tilbe Saran, Yasin Bardakçı, Cem CücenoğluSahne ve Kostüm Tasarımı: Gamze Kuş Müzik: Çiğdem Erken Koreografi: Tuğçe Tuna Işık Tasarımı: Cem Yılmazer Video: Ezgi Kaplan Ses Eğitimi: Susan Main Kast: Banu Kuruoğlu Tek Perde 100’, 16+*Biletinizin barkodunu KonserV aplikasyonu ile okutup puan kazanmayı unutmayın.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Martı Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Martı Etkinliğini Twitter'da paylaş!Martı Etkinliğini Google+'da paylaş!Martı Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Martı Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Martı Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler