Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Killology etkinliği.

Killology

  • Tarih:06 Mart Salı
  • Yer:Martı Camping
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Killology

Killology Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Killology Etkinliğini Twitter'da paylaş!Killology Etkinliğini Google+'da paylaş!Killology Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Killology Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Killology Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Killology etkinliği.

06 Mart 2018/Salı 20:30 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

İbrahim Çiçek'in yönettiği Killology tiyatro oyunu,izleyicisiyle buluşuyor.Yazan: Gary OwenYöneten: İbrahim ÇiçekÇeviren: Hira TekindorYönetmen Yardımcısı: Şevval ÇakırDekor-Işık: Kerem ÇetinelSes-Efekt-Müzik: Ömer SarıgedikKoreografi: Yağmur Su AlparslanHareket: Göksun BüyükkahramanFotoğraf: Şevval BalkanMekan Yönetimi: Cansın ŞenelProje Ekibi: Balım Kar, Burak Can DoğanOynayanlar: Güven Murat Akpınar, Ozan Dolunay, Serkan Altunorak.

Killology öldürmek üzerine bir oyun.“Aslında karanlık diye bir şey yok. Hepsi aydınlık. Her yerde yıldızlar var, her tarafta, gökyüzünün her bir noktasında. Neden karanlık görünüyorlar biliyor musun, çünkü yıldızlar çok uzaktalar, ışık da zamansızlıktan henüz bizi bulamadı. Ama bulacak ve bir gün gökyüzü hep aydınlık olacak, baktığın her yer ışık olacak.”"Killology Maisie, Davey, Alan ve Paul’un hikayesi.Baba ve oğul olmaya çalışanların hikayesi.Veda ederken bile iz bırakmaya çalışan, bencil, sert, acımasız insanların hikayesi.Bu oyun bize boyun kavisimizin ne işe yaradığını, hayatta sevginin önemini ve baba-oğul olmayı anlatıyor ve maalesef yıldızların ne kadar ulaşılmaz olduğunu!"Oyun 2 perde, 130 dakikadır.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Killology Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Killology Etkinliğini Twitter'da paylaş!Killology Etkinliğini Google+'da paylaş!Killology Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Killology Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Killology Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler