Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Mirkelam etkinliği.

Mirkelam

  • Tarih:24 Ekim Salı
  • Yer:ENKA Oditoryumu
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Mirkelam

Mirkelam Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Mirkelam Etkinliğini Twitter'da paylaş!Mirkelam Etkinliğini Google+'da paylaş!Mirkelam Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Mirkelam Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Mirkelam Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Mirkelam etkinliği.

24 Ekim 2017/Salı 20:30 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Mirkelam, muhteşem sahnesi ve ezberinizde yer etmiş şarkılarıyla ENKA Sahnesi’nde!"90’lı yılların ortalarında popüler müziğimiz durağan ve ağır bir seyre geçmişken, Mirkelam ‘Her Gece’ şarkısıyla adeta bir enerji patlaması yaratmış ve müzikte yepyeni bir dönemi başlatmıştı. İskender Paydaş’ın da büyük emeği olan bu dönüşümden sonra Mirkelam, hızlı başladığı koşusuna duraksamadan devam etti.

Aralarında Tavla, Unutulmaz, Asuman, Kokoreç gibi hitlerin bulunduğu, şimdilerde nostalji albümlerinden eksik olmayan şarkılara imza attı. Mirkelam’ın böylesine parlak bir kariyere sahip olmasının ardında kıpır kıpır bestelerinin yanı sıra cana yakınlığı ve en yalın tabiriyle ‘iyi insan’ halini hiç yitirmemiş olması yatıyor. 20 yılı aşan kariyerini “Saygı değil sevgi albümü” olarak nitelendirdiği özel projesi ‘Mirkelam Şarkıları’ albümüyle kutlayan sanatçı, sizler için yeni ve unutulmayan şarkılarından oluşan özel bir repertuvar hazırlıyor. 90’larda genç olmanın güzelliğini yaşayan herkesi bu coşku dolu Oditoryum gecesine bekliyoruz!"“Biletinizin barkodunu KonserV aplikasyonu ile okutup puan kazanmayı unutmayın.”

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Mirkelam Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Mirkelam Etkinliğini Twitter'da paylaş!Mirkelam Etkinliğini Google+'da paylaş!Mirkelam Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Mirkelam Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Mirkelam Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler