Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Demir etkinliği.

Demir

  • Tarih:12 Nisan Çarşamba
  • Yer:Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Demir

Demir Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Demir Etkinliğini Twitter'da paylaş!Demir Etkinliğini Google+'da paylaş!Demir Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Demir Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Demir Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Demir etkinliği.

12 Nisan 2017/Çarşamba 20:30 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Dünyanın en önemli sahnelerinde seyirciyle buluşan "Demir" oyunu, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.Bir kadın, bir kız ve bir cinayet… Fay kocasını öldürmekten sabıkalı cezaevinde yatmaktadır.

Parmaklıklarla çevrili yıpratıcı dünyasına alışmış, semsert kabuğunun içinde yaşayıp gitmektedir. Yapayalnızdır ve içeri girdiği günden beri hiç ziyaretçisi olmamıştır. Bir gün hiç ummadığı bir misafir kapısını çalar. Josie annesini ziyarete gelmiştir. 15 yıl sonra gelen bu buluşmanın nedeni nedir? Josie annesinden ne öğrenmek istemektedir? Neden şimdi gelmiştir? Fay, Josie’nin duymak istediklerini söyleyecek midir? Birbirine neredeyse yabancı olan anne kızın hayatı bu yüzleşmeden sonra nasıl şekillenecektir? Bu hesaplaşma Josie’nin geleceğini nasıl etkileyecektir?Dünyanın en önemli sahnelerinde seyirciyle buluşan "Demir " oyunu ilk defa gerçek bir Anne Kız olan Güzin Özyağcılar ve Zeynep Özyağcılar'ı izleyeceksiniz.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Demir Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Demir Etkinliğini Twitter'da paylaş!Demir Etkinliğini Google+'da paylaş!Demir Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Demir Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Demir Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler