Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Change Explorer Plus etkinliği.

Change Explorer Plus

  • Tarih:11 Kasım Cumartesi
  • Yer:Cemos Deluxe Beach - Çınarcık
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Change Explorer Plus

Change Explorer Plus Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Change Explorer Plus Etkinliğini Twitter'da paylaş!Change Explorer Plus Etkinliğini Google+'da paylaş!Change Explorer Plus Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Change Explorer Plus Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Change Explorer Plus Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Change Explorer Plus etkinliği.

11 Kasım 2017/Cumartesi 09:30 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Cambridge Üniversite’sinde öğretilen tasarım tekniklerine dayanan Change Explorer, 11 Kasım'da BÜMED’de..

.Ek olarak, birebir yapılacak bir koçluk seansı ile.Bazen hayatta sizi siz yapan şeyleri zihninizin gerisine atıp, orada tutarsınız. Faturaları ödemek için çalışmak, günlük işler, çocuklarınız ve başkaları ile bağ kurmak hep önceliklidir. Ama özünüz size kendisini kararsızlık, can sıkıntısı, boşluk, tatminsizlik, merak, ilgi ile hep hatırlatır. Kendiniz için yapabileceğiniz en güzel şey değişim için keşif adımını atmaktır.Change Explorer Plus nedir?"Polinezya’da yaşayan ve wayfinders denilen yön bulucular doğanın bahşettiği enstrümanları kullanarak adalar arası seyahat ederler. Harita kullanmazlar. Yıldızlar, gel-gitler, rüzgar, kuşlar ve güneş onlara yön gösterir. Cambridge Üniversite‘sinde tasarım derslerinde öğretilen bu teknikte bize yönümüzü metaforlar gösteriyor. Sonrasında, design thinking prensipleri ile devam ediyoruz. Hem yaratıyor, hem eğleniyoruz.Bunu takip eden günlerde, yüz yüze bir koçluk seansı ile gitmek istediğiniz yönü pekiştiriyor, kişiye özel yol haritanızı oluşturuyoruz."Kimler katılmalı?Modern hayatın stresi altında çalışan, konfor alanından çıkmaktan çekinen, boşluk ve tatminsizlik hissedip adını tam olarak koyamayan, ya da karar almakta zorlanan herkes.Kazanılan beceriler neler?Berrak, net düşünme becerisiOdaklanabilmeFarkındalıkAlternatif yaratabilmeAksiyon planlayabilmeMelis Karahan kimdir?Son 10 yılını potansiyelini tam olarak ortaya koymayı başarmış büyük sporcuların, sanatçıların, girişimcilerin, politik ve sosyal liderlerin ortak özelliklerini anlamaya çalışarak geçirdi. Bu kişilerin diğerlerinden farkını ve onların yaşadıkları toplumu nasıl değiştirdiklerine odaklandı. Liderlik koçu sertifikasını aldı ve kendi koçluk metodolojisini oluşturdu.İnsandaki ‘cevher’ kadar; o cevheri nasıl keşfettiği ve nasıl ortaya koyduğunun önemini fark etti. Yazdığı bazı yazılar Huffington Post ve diğer yerlerde yayınlandı. Bu sırada değişim tasarımı ile tanıştı. Kendi üzerindeki olumlu sonuçlarını görünce, Stanford Üniversitesi’nden sertifikasını aldı ve dünyada bu konuya öncülük edenlerle çalışmaya başladı. Kurumsal olarak çalıştığı şirkette pilot olarak başlattığı seminerlere olan ilgi bu alana odaklanmasını teşvik etti.Dijitalleşme ve Inovasyon tutkunudur. 18 yıllık telekom, Internet ve FMCG geçmişinde pazarı değiştiren pek çok fikri getirmiş ve hayata geçirmiştir. Özellikle teknolojinin psikoloji ile birleştiği yerler ilgisini çekmektedir. Bugün değişim tasarımındaki uzmanlığını koçluk prensipleri ve pazarlama geçmişi ile birleştirerek kişisel, takım ve iş performansı dönüşümü için kullanmaktadır.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Change Explorer Plus Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Change Explorer Plus Etkinliğini Twitter'da paylaş!Change Explorer Plus Etkinliğini Google+'da paylaş!Change Explorer Plus Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Change Explorer Plus Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Change Explorer Plus Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler