Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Oberon Trio etkinliği.

Oberon Trio

  • Tarih:07 Temmuz Cumartesi
  • Yer:Turhan Mildon
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Oberon Trio

Oberon Trio Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Oberon Trio Etkinliğini Twitter'da paylaş!Oberon Trio Etkinliğini Google+'da paylaş!Oberon Trio Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Oberon Trio Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Oberon Trio Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Oberon Trio etkinliği.

07 Temmuz 2018/Cumartesi 21:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Eleştirmenlerin "Büyüleyici olgunluğunu ve stil hakimiyetini kanıtlayan muazzam yorumlama yeteneklerine sahip topluluk” şeklinde övdüğü Oberon Trio, 32. Uluslararası İzmir Festivali’nde.

..Henja Semmler, kemanAntoaneta Emanuilova, viyolonselJonathan Aner, piyanoProgramJoseph Haydn – Trio in d-minor Hob. XV:23Ludwig van Beethoven –Variations on "Ich bin der Schneider Kakadu" G-Dur op. 121aToshio Hosokawa – Trio (2013/2017)Robert Schumann – Trio in F-Major Op. 80Eleştirmenlerin "Büyüleyici olgunluğunu ve stil hâkimiyetini kanıtlayan muazzam yorumlama yeteneklerine sahip topluluk” şeklinde övdüğü Oberon Trio, 32. Uluslararası İzmir Festivali’ne olgun, büyüleyici ve samimi bir soluk getirecek. Henja Semmler ( keman), Antoaneta Emanuilova ( viyolonsel) ve Jonathan Aner’den  (piyano) oluşan Trio’nun özel tutkusu dinleyicileri ile daha fazla samimiyet kurmak. Oda müziğinin bilinen başyapıtlarının yanı sıra daha az bilinen kompozisyonları da ustalıkla seslendiren Oberon Trio, bu özellikleriyle tanınmış konser salonlarının ve prestijli festivallerin aranan grupları arasında yer alıyor. İzmir Goethe Enstitüsü işbirliği ile 7 Temmuz 2018 Cumartesi günü Çeşme Kalesi’nde yapılacak konserde oda müziğinin bu göz alıcı Üçlüsü Haydn, Beethoven, Hosokawa ve Schumann eserleri seslendirecek.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Oberon Trio Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Oberon Trio Etkinliğini Twitter'da paylaş!Oberon Trio Etkinliğini Google+'da paylaş!Oberon Trio Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Oberon Trio Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Oberon Trio Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler