Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Stilistlik etkinliği.

Stilistlik

  • Tarih:28 Eylül Cuma
  • Yer:Kayapınar Belediyesi Kültür Merkezi
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Stilistlik

Stilistlik Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Stilistlik Etkinliğini Twitter'da paylaş!Stilistlik Etkinliğini Google+'da paylaş!Stilistlik Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Stilistlik Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Stilistlik Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Stilistlik etkinliği.

28 Eylül 2018/Cuma 19:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Moda Tasarım Atölyesi; Temel çizim teknikleriyle başlayıp, koleksiyon hazırlamaya varan tasarım serüveninin bütün aşamalarını deneyimleyeceğiniz, stilistlik ve modelistlik konusunda kendinizi geliştirebileceğiniz bir atölyedir. Stilistlik atölyesinde hayal gücünüzü kullanarak kağıda döktüğünüz tasarımları, modelistlik atölyesinde hayata geçirebileceksiniz.

Tasarım süreçlerini kavrama ve temel tasarım becerilerini geliştirmeye yönelik bu atölyede desen tasarımı, farklı renklendirme teknikleri, silüet oluşturma, trendler doğrultusunda koleksiyon hazırlama gibi moda tasarıma ait bir çok teknik öğrenip kendinize ait tasarım parçalar oluşturabileceksiniz. STİLİSTLİK ATÖLYESİ PROGRAMI :   1.Hafta : Temel çizim teknikleri. Çizgi, ton, renk teorisi ve temel tasarım ilkeleri üzerine çalışmalar. Malzeme bilgisi ve kurukalem, marker vb farklı tekniklerin uygulanması 2.Hafta : Moda figürüne giriş. Anatomik yapılandırma ve özgün silüet oluşturma. Hareket ve denge kavramlarının incelenmesi 3.Hafta : Tasarım süreci I. (Araştırma) Moodboard çalışması. Tasarım süreci II. (Geliştirme) Eskiz süreci 4.Hafta : Tasarım süreci III. (Uygulama) Tasarımların figür üzerine uygulanması ve renklendirme 5.Hafta : Tasarım uygulaması 6.Hafta : Farklı kumaş dokularının çizime aktarılması 7.Hafta : Tasarım uygulaması 8.Hafta : Desen tasarımı ve uygulaması 9.Hafta : Koleksiyon hazırlamaya giriş 10.Hafta : Koleksiyon hazırlama sürecinde geliştirme aşaması 11.Hafta : Koleksiyon hazırlama sürecinde düzenleme ve sunum aşaması 12.Hafta : Sunum teknikleri, pafta hazırlama ve portfolyo oluşturma   *Programı süresi 3 aydır. Stilistlik ve Modelistlik eş zamanlı ilerlemektedir. İster ikisine birlikte katılabilir isterseniz sadece bir atölyeye dahil olabilirsiniz. *Malzemele katılımcılar tarafından temin edilecektir. *Ön kayıt yaptırmak zorunludur. * Atölye saatlerini, katılım çoğunluğunun karar verdiği saatlere göre Perşembe ve Cuma günü oluşturmaktayız. *Detaylı bilgi ve diğer tüm sorularınız için 0505 030 91 31 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Stilistlik Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Stilistlik Etkinliğini Twitter'da paylaş!Stilistlik Etkinliğini Google+'da paylaş!Stilistlik Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Stilistlik Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Stilistlik Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler