Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Don Kişot'um Ben etkinliği.

Don Kişot'um Ben

  • Tarih:21 Eylül Cumartesi
  • Yer:Antalya Kültür Merkezi
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Don Kişot'um Ben

Don Kişot'um Ben Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Don Kişot'um Ben Etkinliğini Twitter'da paylaş!Don Kişot'um Ben Etkinliğini Google+'da paylaş!Don Kişot'um Ben Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Don Kişot'um Ben Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Don Kişot'um Ben Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Don Kişot'um Ben etkinliği.

21 Eylül 2019/Cumartesi 20:30 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Cervantes’in ölümsüz eseri Don Kişot, Bulgakov’ın dönemini yakalayan uyarlaması üzerinde yükselen yepyeni bir metinle bir defa daha düşüyor yollara. Don Kişot Altın Çağ’ın, Sancho Panza Don Kişot’un izinde.

“Aşka Feda” diyen iki saf vicdan sürüklüyor peşinden gelenleri…Şarkılar, maskeler, kılık değiştirmeler, düellolar ve yel değirmenleri…Hikayeyi sorarsanız, bildiğimiz Don Kişot işte… Senor Quijano bir gün delirir, silahtarı Sancho Panza’yla maceradan maceraya koşar… “Delilikte direndiğim için bilge oldum. Zalimlerin yönettiği bir dünyadansa deliliğin dünyasını tercih ettim ben, gerçek bilgelik delilikmiş sonradan gördüm, korkunun esaretinden bile kurtarıyor insanı. Don Kişot’um Ben!” Delilik bulaşıcıdır derler. Uyan İspanya! Don Kişot’sun Sen! DON KİŞOT’UM BEN Yazan: Miguel de Cervantes SaavedraOyunlaştıran: Mihail BulgakovÇeviren: Irmak BahçeciYöneten: Emrah ErenMüzik: Can ŞengünSahne Tasarımı: Barış DinçelKostüm Tasarımı: Sadık KızılağaçIşık Tasarımı: Yakup ÇartıkKoreografi: Orçun OkurganDramaturgi: Ozan Güven, Irmak Bahçeci, Caner GülerŞarkı Sözleri: Faruk ÜstünKorrepetitör: Uğur ÇerkezoğluEskrim Koreografisi: Deniz ÖzmenAfiş Fotoğrafı: Cem TaluAfiş Tasarımı: Bir DostOyun Fotoğrafları: Emre MollaoğluVideo Teaser: Gülenay ÇoruhReji Asistanları: İbrahim Aladağ, Ali Osman Böcekçioğlu, Berke Üsdiken, Mehtap DemirelSahne Teknisyeni: Baran AtokKostüm Sorumlusu: Seyhan ErdoğanTeknik Masa: Özgehan Özturan, Hakan Gületınmaz, Ahmet Karslı, Doğukan AtokOyuncular: Ozan Güven, Günay Karacaoğlu, Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Nur Erkul, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğulları, Enis Aybar, İbrahim Aladağ, Tuğba Eskicioğlu, Kamran Velicanov 2 perde / 130 dak.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Don Kişot'um Ben Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Don Kişot'um Ben Etkinliğini Twitter'da paylaş!Don Kişot'um Ben Etkinliğini Google+'da paylaş!Don Kişot'um Ben Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Don Kişot'um Ben Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Don Kişot'um Ben Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler