Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

İç Mekan Tasarımında Kumaşlar etkinliği.

İç Mekan Tasarımında Kumaşlar

  • Tarih:23 Kasım Cumartesi
  • Yer:Ren Sourcing
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

İç Mekan Tasarımında Kumaşlar

İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğini Twitter'da paylaş!İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğini Google+'da paylaş!İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğini Pintereset'de paylaş!İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

İç Mekan Tasarımında Kumaşlar etkinliği.

23 Kasım 2019/Cumartesi 11:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Ücretler
1. Kategori -: 277 TL

İç mekan tasarımında kumaş seçimi yaparken trendlere ve konsepte önem veriyorsunuz, peki seçtiğiniz kumaşları gerçekten tanıyor musunuz?İç mekan tasarımında trendlerin ve konseptin göz önünde bulundurulmasına ek olarak, esas fark yaratacak kriter, kumaşları tanımak ve bu doğrultuda seçim yapmaktan geçmektedir. Bu workshopta, iç mekan kumaşlarında kullanılan doğal ve sentetik liflerden başlayarak, dokuma ve örme kumaş üretim yöntemleri ile kumaş boya ve baskı çeşitlerinden bahsedilecek, bazı ev tekstili kumaşları incelenecektir.

Workshop sonunda katılımcılar, iç mekan tasarımı için kumaş seçerken daha yüksek farkındalığa sahip olup daha doğru seçimler yapabileceklerdir. İç mekan tasarımına ilgi duyan tüm katılımcılara açıktır. Herhangi bir ön bilgiye sahip olmaya gerek yoktur. Katılım belgesi verilecektir. Eğitmen Sibel Ege Hakkında:2003 yılında İTÜ Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Gap ve VSP gibi yerel ve uluslararası firmalarda; merchandising, satınalma, sourcing operasyonlarını yürütüp yöneticilik yapmıştır. Kumaş, tekstil konfeksiyon, deri konfeksiyon ve aksesuar koleksiyonları üzerinde çalışmalarını sürdürmüştür.2008 - 2009 yıllarında Koç Üniversitesi'nde aldığı MBA Turquality Yönetici Geliştirme eğitiminden sonra, 2010’da kendi girişimi Ren Sourcing'i kurmuştur. Avrupalı ve Uzakdoğulu kumaş firmalarıyla iş birliği yaparak Türkiye'deki ünlü markalara ve tasarımcılara servis vermektedir. Avrupalı markaların ihtiyaçlarına yönelik olarak Türkiye'den giyim ve aksesuar tedarik desteği sağlamaktadır. 2017’de UAL London College of Fashion'da Fashion Buying & Merchandising eğitimi almıştır.Tekstil ve moda dünyasına ilgi duyan kişilerle tecrübelerini ve bilgilerini paylaşmak, her zaman hedefleri arasında olmuştur. 2015’te Faruk Saraç Meslek Yüksek Okulu'nda kumaş ve tekstil konularında ders vermeye başlamıştır. 2016’da Vakko Esmod’la birlikte organize etmeye başladığı kumaş ve tekstil içerikli diploma, sertifika ve kurumsal eğitim programlarına, Türkçe ve İngilizce dillerinde devam etmektedir. 2017’de Fransız moda ve lüks okulu olan IFA Paris'te, MBA Fashion Business programında "Sourcing and Supply Chain Issues" ve "Materials, Production and Quality" derslerini vermiştir. Ren Sourcing çatısı altında bağımsız workshoplar ve eğitimler düzenlemektedir. Talepler doğrultusunda kişiye özel moda ve tekstil eğitimi içerikleri sunmaktadır.Trendler, organizasyonel dizayn, markalaşma ve iş geliştirme konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğini Twitter'da paylaş!İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğini Google+'da paylaş!İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğini Pintereset'de paylaş!İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler