Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

 

Hayki etkinliği.

Hayki

  • Tarih:16 Aralık Pazar
  • Yer:Holly Stone Performance Hall
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Hayki

Hayki Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Hayki Etkinliğini Twitter'da paylaş!Hayki Etkinliğini Google+'da paylaş!Hayki Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Hayki Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Hayki Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Hayki etkinliği.

16 Aralık 2018/Pazar 21:00 3 gün kaldı!

Ücretler
Ayakta -: 34 TL

Rap müziğin sevilen ismi Hayki, yeni albümü “OL” ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Hayki 1983 İstanbul doğumlu. Rap sanatçısı ve söz yazarı. Rap müzik ile 90’lı yılların ortasında break dance sayesinde tanıştı. 90'lı yılların sonuna doğru söz yazmaya ve demo kayıtlar almaya başladı. 10'a yakın underground albüm kaydetti. Dinleyicileri ile elden ve internet aracılığı ile yüzlerce şarkı paylaştı. Sayısız konser ve organizasyon da yer aldı. Türkiye’nin 40’ı aşkın ilinde konserler verdi. Rap müziğin tanınmış isimleri ile düetler yaptı. Bunun yanı sıra bir çok Rap müzik sanatçısının da albümlerine prodüksiyonları ile eşlik etti. Birçok radyo ve Tv programına katıldı. 2012 yılının Aralık ayında "Birkaç Milyar Soluk" isimli ilk stüdyo albümünü dinleyiciler ile buluşturdu. iTunes'da 2013 Nisan ve Mayıs aylarında Rap kategorisinde en popüler albümler sıralamasında 1. sıraya yerleşti. 2016 yılında Hayko Cepkin’in “Beni Büyüten Şarkılar Vol 1” isimli albümüne tek düet ile konuk oldu. Albümün çıkış klibini de birlikte düet yaptıkları “Aldırma Gönül” isimli şarkıya çektiler. Zeytinli Rock Festivalinde bu şarkıyı ilk kez seslendirdiler. Hayki aynı zaman da bu festivalde sahne alan ilk Rap sanatçısı olma ünvanını da taşımaktadır. Bir çok müzik kanalından boykot yiyip klipten çıkarılsa da Okan Bayülgen ve Beyaz’ın programlarının yanısıra, Oğuzhan Koç – Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu “3 Adam” adlı programda ve Türkiye’nin bir çok ilindeki üniversiteler ve konser salonlarında bu şarkıyı birlikte canlı olarak seslendirdiler.2017 Yılında DMC Yapım etiketi ile “B1R” adlı ilk single çalışmasını ve klibini yayınladı. Şarkı çok beğenildi ve 1 yıl gibi kısa bir sürede 30.000.000 ( Otuz Milyon ) izlenmeye ulaştı. B1R adlı proje şimdiye dek yazılmış en uzun rap şarkısı olma özelliğini de taşımakta. Hayki bu anlamda bir rekorunda sahibi. Proje Türkiye’nin 81 ilini özellikleri ile kafiyeli bir biçimde anlatmaktadır. Yine 2017 Yılında Katil isimli 2. Single çalışmasını ve klibini yayınladı. Bu çalışmada kendisine “Eypio” eşlik etti. Spotify ve iTunes gibi çalma listelerinde uzun süre en popüler şarkılar sıralamasında 1 numara kaldı. Hemen ardından albüm çalışmalarına başlayan Hayki 2018 yılında Sony Music & Basemode Records ile anlaştı. “OL” isimli albümünü 12 Ekim’de müzikseverlerle buluşturdu.

Yorum Yapmak İster misiniz?

Hayki Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Hayki Etkinliğini Twitter'da paylaş!Hayki Etkinliğini Google+'da paylaş!Hayki Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Hayki Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Hayki Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler

Can Kazaz etkinliğini gösterCan Kazaz
15 Aralık
The Queen Pub

Hayki etkinliğini gösterHayki
16 Aralık
Holly Stone Performance Hall

Travis Pine - Halktan Biri etkinliğini gösterTravis Pine - Halktan Biri
17 Aralık
Türkan Şoray Kültür Merkezi

Necati ve Saykolar etkinliğini gösterNecati ve Saykolar
19 Aralık
Tudors Arena

Aşkın Nur Yengi etkinliğini gösterAşkın Nur Yengi
21 Aralık
Jolly Joker Antalya

İkiye On Kala etkinliğini gösterİkiye On Kala
22 Aralık
The Queen Pub

Contra etkinliğini gösterContra
23 Aralık
Holly Stone Performance Hall

Yaşamaya Dair etkinliğini gösterYaşamaya Dair
26 Aralık
Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi

Simge etkinliğini gösterSimge
28 Aralık
Jolly Joker Antalya

Zerrin Özer etkinliğini gösterZerrin Özer
11 Ocak
Jolly Joker Antalya

Suit - Düğün Dündü Bugün Bugün etkinliğini gösterSuit - Düğün Dündü Bugün Bugün
12 Ocak
Antalya Kültür Merkezi

Nasuh Mahruki Doğada Liderlik Sömestir Kampı (21 - 26 Ocak 2019) etkinliğini gösterNasuh Mahruki Doğada Liderlik Sömestir Kampı (21 - 26 Ocak 2019)
21 Ocak
Aska Lara Resort & SPA

Nasuh Mahruki Doğada Liderlik Sömestir Kampı (28 Ocak - 2 Şubat 2019) etkinliğini gösterNasuh Mahruki Doğada Liderlik Sömestir Kampı (28 Ocak - 2 Şubat 2019)
28 Ocak
Aska Lara Resort & SPA

Vega etkinliğini gösterVega
01 Şubat
Holly Stone Performance Hall

Ceylan Ertem Sevgililer Günü Özel etkinliğini gösterCeylan Ertem Sevgililer Günü Özel
14 Şubat
Jolly Joker Antalya

MFÖ etkinliğini gösterMFÖ
16 Şubat
Jolly Joker Antalya